8.Sezon tanıtımları / haberleri

8-sezon

ben zamanında aynı sorun üzerine konu açmıştım aslında

Ama olay tahmin değil, baya asoiaf konusuna döndü. :joy:

(duygu yazacam sana ama önce konuyu doğru yere taşınmasını bekleyeyim :slight_smile: )

Bence Twitter hesabında kullanılan ifadeler bu kadar sübjektif olmamalı :smiley:

Olabilir emmeeeee samimi :smiley:

“Terapiye ihtiyacınız olacak” sözünü yatak odasına bağlamak tek şeyle açıklanabilir ; Tormund ile Jaime’nin arasına nifak sokmak ! başka da açıklaması yok.Jaime’nin yatak odasına girecek hali mi kaldı ? Baba yorgun.Baba bitkin.Baba bezgin modunda.Hadi herşeyi geçtim diyeyim,büyük savaş kapıda ! Millet can derdindeyken,Night king reyiz sorti yaparken hangi ara yapacaklar ? Kadıncagızda bunu söylemiş." 8.sezonda her şey öyle hızlı gelisecek.Kan gövdeyi götürecek.Şok üstüne şok yaşayacaksınız ki Terapiye ihtiyacınız olacak." Ben böyle anladım.Brieene’nin savaştan sağ çıkacağını ise hic sanmıyorum

Amaaaaa siz de ya :joy::joy::joy::joy:

Samimiyet iyidir. Ama forum hesabının attığı twitlerin bir kişinin sıradan haber yorumu gibi olmaması lazım bence :). Biraz daha resmiyet gerekli :slight_smile:

bbc’ye konuşan Iain Glen GoT’un final yılı hakkında herhangi bir şeyin sızması konusunda tam manasıyla paranoya yaptıklarını söyledi. “Kağıtta yazılı hiçbir şeye yer verilmedi, senaryoya Ipadlerden eriştik ve bu oyuncular için sorun oldu.” dedi.

(Kit ve Emilia’nin videolarini daha önce eklemistim fakat silinmisler Youtube’dan, bu yüzden onlari da tekrar ekleyecegim)

Emilia Clarke’dan Daenerys Targaryen’in hikayesi :

Kit Harington’dan Jon Snow / Aegon Targaryen’in hikayesi :

Maisie Williams’dan Arya Stark’in hikayesi :

Isaac Hempstead Wright’dan Bran Stark’in hikayesi :

Lena Headey’den Cersei Lannister’in hikayesi :

Sophie Turner’dan Sansa Stark’in hikayesi :

4 gönderi yeni bir konu için ayıklandı: Söylenti: 8. Sezon ile ilgili önemli tarihler

8.sezonun prömiyeri (ilk gösterim gecesi) 25 mart’da avrupa’da gerçekleşecek.

Resmi açıklama değil, yine söylenti.

Doğum günüm. hihihihi :slight_smile:

1. Sezondan itibaren izlediğim dizide ilk defa bir sezon öncesi bu kadar heyecanım bulunmuyor. Sebebi de dizinin devam edip kitapların çıkmaması diyebilirim.

Digiturk 8.Sezona hazırlanıyor.
Çilekeş Cersei Lannister reklamıyla duygulandırdı

Kit Harington, Emilia Clarke, David Benioff ve Dan Weiss, TV Guide Magazine’e röportaj vermisler.
Tamami yok ama Winter Is Coming sitesi belli bir konu (Jon’un kimliginin açiga çikmasi, bunun Dany ile Jon iliskisi üzerindeki olasi etkisi) hakkinda birkaç demeç paylasmis.

Suradan okuyabilirsiniz.

Cevirecektim ama gerek yok, google çeviri’den kontrol ettim ve çeviri fena degil, gayet anlasilir.
Yine de isterseniz çevirebilirim, söylemeniz yeterli :blush:

Sen çevirebilirsin gene de Translate fena değil ama bazı yerler zor anlaşılıyor. Kopyala yapıştır yap kötü yerleri düzelt olmadı .d

Özetle Jon,'a gerçekler (bilhassa dany meselesi) çok ağır gelecekmiş ve Dany de öğrenince onu derinden sarsacak vs. başka bir şey dediği yok.

Tahmin ettiğimiz şeyler yani.

Bu konudan yarı-bağımsız şekilde Dany’nin karakteri için önemli bir sınav olacak bu yeni ve daha iyi iddiaya sahip Targaryen meselesi. Hayatı boyunca Robert’e gaspçı dedi, pislik dedi. Ama aceba kendisi daha haklı birisi çıkınca ne düşünecek? Onca güç, Dothrak ordusu, ejderhalar…Bu saatten sonra isterse Rhaegar Targaryen’in kendisi gelsin tamam o zaman ben gideyim demez kimse :joy:. Ama böyle yapınca da teknik olarak kendisi gaspçı durumuna düşecek. Hayatı boyunca nefret etmiş olduğu şeye dönüşmüş olacak. Tabi dizide bir çatışma olmaz, evlilikle tatlıya bağlanır muhtemelen. Ya da Jon’un boşver yaa sen kraliçe ol ben istemiyom zati demesiyle. Ama iç dünyasında neler düşünür? Gerekirse yakardım ejderhalar bende mi der? Bir yandan yeğeninin, o çok sevdiği abisinin mirasını gasp etmek zorunda kalabilme ihtimalinden dolayı suçlar mı kendisini? Dany’nin benim gözümde m(adam) olup olmadığını bu muhakemesi ve vardığı sonuçlar etkileyecek.

aslında tam tersi olması olması lazım sevgili Erwin,dizi bitince kitap gelicek. sevinmen,heyecan duyman lazım :grin:

Az daha ağlıyordum.kimin aklına geldiyse helal olsun.Güzel is çıkarmışlar.Bu dünya da Cersei’yi anlayan insanlarda var.dünya onların hatrına dönüyor desem,inanır mısın? sevgili zeki.