8.Sezon Yarışması

8-sezon

Merhaba arkadaşlar!

7.Sezon için bir yarışma düzenlemiştim, çok az katılım olsa da keyifli bir olay olmuştu, yarışmayı kazanan @argos’du hatta, tekrar tebrik ediyorum kendisini :grin:
Neyse, bu sezon için de bir yarışma yapayım dedim, son sezon birde sonuçta… :pensive:

Geçen yarışmada üyelerden 7.sezon için tüm tahminlerini direkt yazmalarını rica etmiştim, bu sefer farklı olacak. İnstagram’da bir anket / form’a denk geldim, ki aslında yarışma fikrini yeniden aklıma getiren de budur, ve o formu yeniden yaptım, Türkçe ve PDF halinde.

O PDF’i paylaşacağım burada, yapmanız gereken tek şey, onu indirmek, doldurmak ve bana en geç 13 Nisan tarihine kadar geri göndermek (özel mesaj olarak daha iyi olur).
Talimatları da ekledim form’a, lütfen onları okuyun başlamadan önce, kısacık zaten.

Ben burada sadece ödülden bahsedeyim…
Eee tabi, geçenki yarışmada olduğu gibi, bu seferkinde de bir ödül var. Böylesi daha eğlenceli :wink:
Geçenki yarışmada ödül hane tişörtüydü, kazanan kişi istediği hanenin tişörtünü seçiyordu, ki bu şekilde tüm forum @argos’un gizli Targaryen’cı olduğunu keşfetmiştik ! :smile:
Bu sefer 3 seçenek sunacağım, neden 3 bu arada? Çünkü ben Targ’cıyım ve bizim için 3 sayısı önemlidir, değil mi @The_Sworn_Sword? (bu sonuca varan kendisidir, Targ’cı olduğum için üç seçenek sunuyormuşum…:smile:.)

Neyse, daha fazla uzatmadan…
8.sezon bittiğinde ortaya çıkacak olan galibimiz, yani en çok puan toplayan kişi, şu ödüllerden birini seçebilir :

• İstediği hanenin tişörtü
  • İstediği karakterin figürini (Legacy veya Funko Pop figürinleri)
  • Kral El’i broşu

Formu şuradan veya buradan indirebilirsiniz.

Sanırım söylemem gereken her şeyi söyledim. Herhangi bir sorunuz olursa, çekinmeyin.
Bol şans! :wink:

9 Likes

Huuuuuu ben buna katılırım, bilgisayar açınca anında görüntü. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Like

PDF olarak atamıyorum, işaretleyip kaydettikten sonra kaydırma yapıyor. Ekran görüntüsü olarak atıyorum.
Şike ihtimaline karşı kamuoyuna açık şeffaf bir oylama olsun. Kabul mü ? @Starkgaryen

1 Like

Tamamdır, teşekkürler.

Ama Wight’a dönüşür dediğiniz kişi için aynı zamanda Ölü seçeneğini de seçmeniz gerekiyordu, anlamsız gelebilir tabi fakat kural bu şekilde.
Ama sorun değil, bu seferlik böyle olsun, diğer arkadaşlar buna dikkat ederlerse iyi olur.

1 Like

Aslında Jon teknik olarak bir wight, bunu soracaktım sana. :smiley:

0 Likes

Ben de buradan tekrar teşekkür ediyotum @Starkgaryen sana. Her ne kadar sırrım ortaya çıksa da şunu söylemeliyim ki, o tişörtü giymeyi çok seviyorum)

not: Targaryenci olduğum Daenerysci olduğum anlamına gelmez, yanlış anlaşılmasın.

4 Likes

Wight’a dönüşür ile kastedilen, ölüp o bildiğimiz zombilerden birine dönüşür mü :slightly_smiling_face:

@argos Rica ederim :slightly_smiling_face:
Aman sevme Dany’yi sevme! Birde uyarı yapıyor sanki çok kötü bir şeymiş gibi :smile:

1 Like

Buz wight yani, tamam :smiley:

0 Likes

PDF ile sorun yaşayan arkadaşlar için…

Edit : Talimatlarda ufak bir değişiklik yapacağım, kurduğum bir cümle yanlış anlaşılabilir.

İkinci talimatın bir kısmını şu şekilde düzelteyim…
Ölü olarak işaretlediğiniz karakter veya karakterlerin aynı zamanda Wight’a dönüşeceğini / dönüşeceklerini düşünüyorsanız, söz konusu karakter veya karakterler için “Wight’a dönüşür” seçeneğini işaretleyin.

İlk haliyle sanki tek bir (1) karakter için Wight’a dönüşür diyebilirsiniz gibi anlam çıkmış.

1 Like

O ben oluyorum, teşekkür ederim. Yarın halledeceğim inşallah. :slight_smile:

1 Like

Hocam Daenerysci değilsin tamam ben de değilim çok güzel bir tercih ama Joncu da değilsin, son isteği olarak herkes ölsün falan istiyorsun, sen de Faegon gibi Targaryen diye kendini yutturan gizli Blckfyre mısın nesin anlamadım.

1 Like

Şöyle düşün. En sevdiğim karekter Jaime Lannister, taht savaşında desteklediğim Stannis Baretheon, bir Targaryenciyim ama yaşayan hiç bir Targaryeni sevmiyorum, Aemon hariç o da öldü(Jona hafif sempatim var), Çokyüzlü tanrıyı tutuyorum, hikayenin sonunda Night Kingin kazanmasını istiyorum. Benim Asoiafa yaklaşım tarzım böyle işte napalım.

not: Blackfyre olmam söz konusu değil. Ben hep Brynden Kankuzgununu tutmuşumdur.

1 Like

sandor ölmez işaretlemeyi unutmuşum.

1 Like

Sağol abi :blush: Sandor için ölmez’i işaretlerim ben senin yerine, sorun değil

0 Likes

yar%C4%B1%C5%9Fma1
yar%C4%B1%C5%9Fma2

1 Like

Arkadaşlar, özelden Duygu’ya gönderecektiniz diye biliyorum.

0 Likes

Sorun değil, isteyen buradan da göndersin. Benim için daha basit olur diye özelden demiştim ama böyle de olur, farketmez :grin:

1 Like

1 Like

1 Like

En kolayı Varys ve Mel. çünkü öleceklerini biliyoruz zaten. :joy: Yalnız kimse Dany’e gram şans vermemiş, alayımız ölür demişiz. Hayatta kalırsa çok pis ters köşe olacağız. :crazy_face:

0 Likes