8.Sezon Yarışması

8-sezon

Belirgin bir isim vermen gerek, Miro bey :slight_smile:

Dany’in cocuklarına ne isim verecegini blisem yazardım :smile:

Dany canlı ise niye o geçmiyor onu anlamadım? :slight_smile:

Dany’in oturmayacagını kim söyledi ? oturacak.evvela o oturacak sonrada isimlerini bilmedigim cocukları.Ejderha soyu ilelebet yasayacak :grin:

Tamam işte ya onu yazsana çocukların isimleri boş ver :joy:

isi saglama almaya calisiyorum :grin:

Yemezler işte ahahhaha :joy:

1 Like

ee belki yerler nerden biliyorsun :joy: hem sen ne karistin yaww ne guzel listemi yazmistim… ( @Symmachus ) Ejderhalarin yüz karası.Viserys kılıklı arkadasta tetikte bekliyormus.Senin gibi Targaryen olduktan sonra düşmana ihtiyac yok.Night king’e rahmet okutursun.sende o potansiyeli goruyorum :joy:

1 Like

Hoaydaaaaaa :joy:

Yahu senin her sevdiğin karakteri yaşattık.

Tormund yaşıyormuş diye sevindin kardeş raad ol Tormund ölmez demedim mi? .

Bronn’un işi ne Kuzeyde dedin, Cersei’nin karanlık ellerinde çürümesini bekledin ben umut ışığı olmadım mı?

3 köpekli kalkanın bir elinde, 3 başlı ejderha sancağın öbür elinde jotö(Jonsacı terör örgütü)’ye karşı savaşırken takdir etmedim mi? Mesajlarına attığım beğenilerin oluşturduğu piksel hareketlerinin bilgisayarlarda bıraktığı ısı soğumuş değil.

Ama şimdi de gelmiş Jon’u öldürüyor, üstelik “sözde” desteklediğin kraliçeyi dul, çocuklarını yetim bırakıyorsun. :joy:

Peki…

2 Likes

Like konusunda Forumdaki en eli ağır kişisin.Bir şeyi kolay kolay beğenmiyorsun.Beğensen bile belli etmiyorsun.Sinsisin.Fesatsın.İçten pazarlıklısın.İse bu sekliyle baktıgım zaman likeların gercektende lutuf sayılır tesekkur ederim.Lakin o laykları durduk yere attıgını sanmıyorum,aksi sacma olur.Demek ki,icinden gecenleri yazmısım.sende orgazm sırasında olusan asırı adrenalin sebebiyle yanlislikla like tusuna basmısın.Eee ne yapma mı bekliyorsun ? Sana Westeros onur madalyası mı vereyim ? Bravos barış elcisi mi ilan edeyim ? Yaptıgın her paylasımda kafa sallayıp yancılık mı yapayım ? Essiz dil darbeleriyle yalakalık sınırlarını mı asayım ? Ben hiç bir baskı altında kalmadan,Bildigimiz anlamıyla Fanboyculuk yapmadan,Hür dusuncelerimi yazıyorum.Sizinki ile örtusurse like atıyorsunuz,örtusmezse çürük domates.bu duruma alıstim artik.

JöSacılar da bizim kardeslerimiz.Fikirlerimiz uyusmaya bilir ki,uyusmuyor.Savasmadık.Tatlı/Sert tartıstık.Biz haklıyız,onlar haklı mevzusu bir yana dursun,beni bu konuda bile kabugu soyulmus hıyarr gibi ortada bıraktınız.Simdi ne hakla konusuyorsun ? Sana bosuna sinsi demiyorum Viserys.Ne bir yorum yaptın,ne de baska sey.arka planda kaldın.Ne elim kirlensin istedin ne de ensen öpülsün.peki konu neydi ? Targaryenların son kalesi,Ejderhaların anası,Acıların kadını Denayers ! Ben ne Dany fanıyım ne de Targ,Bir garip Cleganeyim,ama buna ragmen tuzlugu kaptıgım gibi topuklarım dübürüme vura vura kostum.“Mazlum Dany’i” savundum.siz nerdeydiniz ? Bu isler profilinde Targ bayragı sallandırmakla olmuyor emmoglu.

Yetim Dany’i gömen sen ! Öksüz Dany’i hor gören sen ! Kadından yönetici olmaz deyu cinsiyetcilik yapan sen ! Yetim edebiyatı yapacak son kişi bilem degilsin.O Dany ki Targ bayragini dalgalandirmak icin ne cefalar cekti,peki siz ne yaptınız ? Bu cefakar kadını bir kenara atıp Yarı Stark Jon’un pesine takıldınız ! Tamam Jon da iyi niyetli bir kardesimiz ama Dany de haksizlik yapmayin canım.Bugun gogsunuzu gere gere Targ’ım diyorsanız,Ejderhalar ustunden artistik yapiyorsaniz bu Dany’i sayesindedir.Gecmisi karistirmayin,Gecmis mazide kaldi gelecege bakin ! Targlerin gelecegi de Denayers’tir.bunu aklinizdan cikarmayin.Vallahi ayıp ediyorsunuz.Size yakıstıramıyorum.

İsin Jon’u öldürme kısmına gelirsek,kralicem bir anket yapmıs,bende dizide gördugum seyler uzerine tahminde bulundum,Temenni degil ! ölümde hayatın bir parcası emmoglu.Bende ölücem,sende…Jon da,Dany de,Sansa da,pamuktan kaçış yok.Ölüm üzerinden duyar kasma emmoglu.İsin acıkcası Kimin tahta oturacagı da umrumda degil.bunu daha evvel de soyledim.Dany’in tahta oturma ihtimalini yazmam destekledigim anlamina gelmez,karsi da degilim.Sonucta birini oturtacaklar ve o kisi Dany gibi gozukuyor.bana gore ! olursa hayırli olsun deriz, olmazsa da saglik olsun.önümüzdeki maclara bakacaz artık.

1 Like

:joy::joy::joy::joy::joy:

Hocam sadece şunu diyim:

Bana sinsi, içten pazarlıklı diyorsun:

Ama hem Jaime tanrıdır konusunun müdavimi olan sen

Hem Jonsacıların kankası sen

Hem gerektiğinde Targcılar tarafında gözüken sen

İsmet İnönüyü ağlatacak bir denge politikasına sahipsin. Halen daha konu altında haksız ithamlarla, masumane eleştirileri hakaretmiş gibi göstermek suretiyle yaptığın provokasyonlarla buna devam ediyorsun. Ejderi ejdere kırdırmaya çalışıyorsun. Yemezler ;). Gerçek reyizlerin olan Lannisterlardan öğrendiğin ayak oyunları sökmez ben de. Bu yüzden daha fazla cevap vererek oyunun bir parçası olmaya devam etmeyeceğim.

Sadece son olarak şunu söyleyim biz Dany olsun, Jon olsun hane üyeleri arasında ayrım yapmayız. Önemli olan ejderin hükmüdür, gerisi önemsizdir. Geçmişte yapmış olabiliriz. Ejder ejderle zaman zaman dans eder, sonra öpüşüp barışır önemli değildir. Ama ejderha kızıl da olsa, siyah da olsa, yarı kurt da olsa, dothrakımsı da olsa ejderdir.

Hopp hopp hopppp böyle orta açıp kaçmak yok !! Bana cevap hakkı doğdu :grin:

Foruma üye oldugumdan beri 2 karekter üzerinde durdum.Biri Sandor diğeri Jaime…Bunu bütün forum ahalisi biliyor “Jaime Tanrı” başlığının mudavimi olmam gayet normal.anormal olan senin beni bunun üzerinden vurmaya çalışman.Iskaladın haberin olsun.

Jonsacıların teoriletine karşı olmam onlarla düşman olmamı gerektirmiyor.Tipimiz,kıyafetimiz,düşüncelerimiz farklı olabilir ama hepimiz aynı partideyiz öyleyse eglenmeye bakalım.ben öyle yapıyorum.Sen buna denge politikası dersin,ben olması gereken şey derim.Kamplasmaya,kutuplasmaya karsiyim.Evet bazen kantarin topuzunu kacirdigim oluyor,Sonradan " keske yapmasaydim" diyorum ve elimden geldigince toparlamaya calisiyorum.Bazen basarıyorum,bazen sıvıyorum.o ayrı konu.

Her fırsatta Targ olmadigimi soyluyorum.Dany ile alakalı gercekleri dile getirmem beni Targ yapmaz.Yapsa yapsa dürüst biri yapar ee bunda da gocunacak bir sey yok.

Kimseyi senin üstüne salmıyorum.Fitne/Fesatlık pesinde degilim.o senin uzmanlık alanın :grin: Ben sadece Dany’e olan bakıs acınızı yadırgıyorum.Ona üvey evlat muamelesi yapmanız tuhafıma kaçıyor.Sizi anlamaya çalısıyorum,elestirilerimin temelini de bu konu olusturuyor.ama sen halen kacak dovusuyorsun.Peki öyle olsun :grin:

Bu nasil bir muhabbet yaa? :joy:
Mod olarak, “Arkadaslar, konu disisiniz” diye uyarmam gerek ama, çok güzel muhabbet olmus, uyaramiyorum :smiley:
Bekircem beni mod yaptigi güne lanet edecek. @YeniAy_Ottoman Açiklarimi kapat kiz :smiley:

Yemezler.

Bunu yedim ama.
Bir gaza geldim @Miro’nun yazdiklarini okudukça :joy:

1 Like

Ahaha ben de sohbeti taşımayı falan düşündüm ama dedim nereye nasıl? Dedim bırak kalsın burada, arada mecbur dokunamıyoruz. :grin::grin::grin:

1 Like

O kadar ejderler eşittir dedik, kim önde önemli değil dedik ama gene de nifakçı baskın geliyor öyle mi?
Peki…

1 Like

1 Like

Buraya yazsam olur umarım.

Jon Snow-Canlı
Sansa Stark-Canlı
Arya Stark-Ölü(Wight
Bran Stark-Ölü
Cercei Lannister-Ölü
Jaime Lannister-Canlı
Tyrion Lannister-Ölü
Daenerys Targaryen-Ölü
Missandei-Ölü
Yara Greyjoy-Canlı
Theon Greyjoy-Ölü
Euron Greyjoy-Ölü(Wight
Melisandre-Ölü
Jorah Mormont-Ölü
Sandor Clegane-Ölü
Gregor Clegane-Ölü
Samwell Tarly-Canlı
Gilly-Ölü
Küçük Sam-Canlı
Varys-Ölü
Brienne-Canlı
Davos Seaworth-Ölü
Bronn-Canlı
Podrick Payne-Ölü
Tormund-Ölü
Gri solucan-Ölü
Gendry-Canlı
Beric Dondarrion-Ölü

Daenerys hamile mi? Evet.

Gece Kralını kim öldürür? Jon Snow

Demir Taht’a kim oturur? Jaime Lannister.

Pek iddialı değilim bir şeyler yaptık işte :smile:

1 Like

Cevaplarinizi forma aktardim, tamamdir :blush:

Bir hatirlatma yapayim…

Son bir hafta millet.
Hatta net tarih ve saat vereyim :
13 Nisan 2019 - Saat 23:59’a kadar vaktiniz var.

Simdiye dek formu doldurup göndermis ve yarismaya katilmis üyeler :

@Afalinaemre
@argos
@Bernadette
@CONSIINOV
@htheboneless
@jakuzicijon
@jeormormont
@ladyforlorn
@Maeglin
@Miro
@Muratkocak
@nex55
@oursisthefury
@Shanks
@Symmachus
@The_Sworn_Sword
@YeniAy_Ottoman

+ZekiLann de katilmisti ama kendisi artik foruma üye olmadigi için, dogal olarak yarismaya katilimi iptal edilmistir.

Unuttuklarim varsa lütfen bildirsinler. Tesekkür ederim.

5 Likes

Baya katılım olmuş. :slight_smile:

Yeni üye olarak ben de katılmak istedim. :stuck_out_tongue: Sadece 1 resim koyabildiğimle ilgili bildirim çıktığı için devamını aşağı yazıyorum.

Küçük Sam: Yaşar
Varys: Yaşar
Tarth’lı Brienne: Ölü-White
Davos: Yaşar
Bronn: Ölü
Podrick Payne: Ölü
Tormond: Ölü
Gri Solucan: Ölü
Gendry: Yaşar
Beric Dondarion: Ölü

1)Evet 2)Jaime Lannister 3)Hiç kimse

Edit: Dağ ve Tazı ölür.