8.Sezonda Ölmesi Muhtemel Karakterler

8.Sezonun kanlı geçeceğini hepimiz biliyoruz ve 1 çoğumuz kimlerin öleceğini merak ediyoruz.Yan karekterler konusunda cömert davranacakları kesin,ama bence asıl sürprizi ana karekterlere saklayacaklar.Yani 1 çok izleyicinin dizinin gidisatına bakıp "Ahannn kesin bu ölür " dedikleri karekterler (Örn : Dany,Jaime,Sansa) yerine,yaşamalarına kesin gözüyle baktıkları karekterleri öldürecekler.Bastan belirteyim,benimkisi temenni degil tahmin ! Sonra yanlış anlaşılma olmasın çünkü yazacağım isimlerin bir çoğunun ölmesini istemiyorum.Hayde bismilllahhh…

Brienne Tarth

images%20(1)

Tormund

images%20(2)

Jorah Mormont

images%20(13)

Melisandre

images%20(3)

Missandei

Lord Varys

Bronn

images%20(14)

Theon Greyjoy

images%20(9)

Euron Greyjoy

Gregor Clegane

Revelado-el-misterioso-rostro-de-La-Montana-de-Juego-de-Tronos_landscape

Gri Solucan

images%20(5)

Edmure Tully

unnamed

Eddison Tollett

images%20(15)

Cersei Lannister

images%20(4)

Buraya kadar sürpriz yok…Suprizler bundan sonra…

Tyrion Lannister

images

Lannister’lar dan biri kesin yaşayacak ama bence bu kişi Tyrion Reyiz olmayacak.herkes,Jaime’nin ölmesini beklerken ters köşe yapacaklar.

Arya Stark

Seyircilerin %90’ı Sansa’nın ölmesini bekliyor ama bence Arya’yı harcayacaklar ve büyük olasıkla Faceless men’e bağlayacaklar.

Jon Snow

Millet,Dany’nin ölmesini beklerken Jon ölürse ( ki daha önce öldü) Finalin en büyük ters köşesi olur.Ve bence bu ihtimal Dany’nin doğum da ölme ihtimalinden daha fazla.

Not : Gonul ,Ayı boğan Tormund’un Brienne ile evlenip dünya’ya hükmedecek bebelere sahip olmasını ; Arya’nın,Gendri’yle evlenip
Stark&baratheon dostlugunu percinlemesini ,Jon ve Dany’nin demir tahta oturmasını ,Tyrion’un Aile kurup mutlu mesut yasamasını istiyor ama Got’ta bu tür pembe hayallere yer olmadığına defalarca sahit oldum.Bu yüzden Son sezonda büyük sürprizler bekliyorum.

Herkes ölecek bir kişi hayatta kalacak sadece.

Bence herhangi biri tam tahta oturacakken Valyria kıyameti gibi bir şey olacak ve tahtla diyar birlikte yok olacak

Martin serinin acı tatlı bir sonla biteceğini söylemişti . Dizide her ne kadar kitaptan kopsa da ana sona bağlı kalacaklardır.

Ben senin saydıkların arasından bir tek Edmure’a katılmıyorum , Edmure’un seri sonunda Nehirova lordu olacağına inanıyorum.

Ek olarak Beric Dondarrion, Lyanna Mormont , Ellaria Sand , Brandon Stark , Ghost , Yara’nın da öleceğini düşünüyorum .

Olabilir.Ben zaten bir şey bildiğimden yazmadım yani ortaya koyacak bir teorim yok sadece 8.sezon’un kanlı geçeceğini biliyorum.Sonunda iyilerin kazanacağı kesin gibi duruyor ,ama o aşama kadar kimler kalır ? bundan emin değilim :smile:

Açıklanana göre toplu ölümler olacakmış, soru daha çok “Kim Hayatta Kalır?” diye olsa, herhalde sayması daha kolay olur gibime geliyor. :smiley:

Aynen.Baslıgı “8.sezonda Hayatta Kalması Muhtemel Karekterler” diye açmalıydım.Bu kadar çata,fata gerek kalmazdı.koy oraya Night King’in resmini olsun bitsin.Ne uğraşıyorsun :laughing:

Arya’yı oynayan kızın son paylaşımındaki ayrıntıya bakarsak eğer hayatta kalmış olması muhtemel, bu yüzden yani herkesin öldüğünü düşünemeyiz. :smiley:

Arya hayatta diyorum. :smiley: Gerisini bilmem. :stuck_out_tongue: Jon da hayatta olduğu sürece kim ölmüş kaile almam. :slight_smile:

Baktım.Veda etmiş.Ayakkabıları bile sezonun kanlı geçeceğini söylüyor.Şöyle paylaşayım da Tıklayanlar da görsün.Amme hizmeti yapayım :smile:

Karakterine uygun bir veda olmuş.

Herkes ölür ancak hiç kimse gerçekten yaşamaz.

Dizi biteceği için hepsi ölse bile önemli değil.Sonuçta hayali bir dünya ve hayali karakterler.

ben toplu olumlerin olacagini duymustum bi arkadasimdan bu yuzden wllerin winterfelle saldircani kralin sehrinde bir carpisma olcak ve toplu olumlerin buralarda olacana inaniyom ama kimlerin olceni bilmem