Accused'in Yeni Sezonunda Game of Thrones'dan 3 Oyuncu Var

BBC One draması Accused, 2010’un en ilgi cekici dizilerindendi. Kimin suçlu kimin masum olduğu, sanık olan kisinin bakis acisina gore anlatan, 6 suc hikayesini konu edinen suc dramasının yıldız oyuncu kadrosu; Andy Serkis(Lord of the Rings, King Kong), Christopher Eccleston(Doctor Who), Naomie Harris(Skyfall), Mackenzie Crook(The Office, Game of Thrones) ve Peter Capaldi(The Thick of It, Skins) gibi tanınmış oyunculardan oluşuyordu. İlk sezonuyla 39. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde iki dalda(En İyi Drama Dizisi ve Christopher Eccleston ile En İyi Erkek Oyuncu) ödül kazanmıştı. 6 bölümlük dizi, 2010’un Kasım/Aralık aylarında yayınlanmıştı ve şimdi ekranlara geri donuyor.

Accused 2. sezonuyla bu sonbaharda BBC One'da ekrana gelecek. Bu sezon da sağlam oyuncu kadrosuna sahip dramada, üç Game of Thrones oyuncusu yer aliyor. Game of Thrones'un 1. sezonunda Ned Stark'ı canlandıran Sean Bean, Accused'da Simon adında ve aynı zamanda Tracie adında transeksüel bir ikinci kişiliğe sahip, İngilizce öğretmenini canlandıracak. Gendry'yi canlandıran Joe Dempsie(ayrıca Skins'in 1.ve 2. sezonundan bilinen) dizinin 4 bölümünden birinde rol alicak, Game of Thrones'un 3.sezonunda Jojen Reed karakteriyle ekranlara gelecek olan Thomas Brodie-Sangster da(Doctor Who'da iki bölüm rol almasıyla bilinen) dizinin 2.sezonunda yer alicak oyuncular arasinda.  

Hehe, sean bu sefer dövülerek öldürülecek gibi duruyor :smiley:

Sean Bean’ın gönüllerde taht kuran bir karakteri canlandırdıktan sonra böyle bir karakteri canlandırması çok ilginç…Bu sefer ya taşlanarak ölücek yada sıkcaklar kafasına bir tane :smiley:

Bu resmi her gördüğümde canım sıkılıyor gidip sigara içiyorum :confused: