Adidas'ın Game of Thrones ayakkabı koleksiyonu

Basliktan da anlasilacagi üzere, Adidas Game of Thrones’a özel bir ayakkabi koleksiyonu yaratti ve 2019’da (büyük ihtimalle dizinin baslamasiyla birlikte, ya da biraz öncesinde) satisa sunacaklar.
Dizinin son sezonu oldugu için özel bir jest olsun istemisler anladigim kadariyla, tabi ayni zamanda süper bir fikir çünkü eminim çok iyi satis yapacaklar.
Yeni bir ayakkabi modeli yaratilmamis, zaten var olan Ultraboost modelini koleksiyonun temasina uydurmuslar.

Baslikta belirtmedim çünkü çok uzun olurdu ama hane’ye özel ayakkabilar olacak, tabi sadece hane demek de yanlis çünkü Akgezenler ve Gece Nöbeti için de yapmislar.

Ayyakabilar söyle…

AKGEZENLER

GECE NÖBETI

LANNISTER

STARK

TARGARYEN (Targaryen hanesi için 2 model var :sunglasses:)

Bu ikinci modeli çok sevdim, bundan alacagim :grin:

Ben de 2. modeli sevdim, şahsen Stark almak isterdim ama gözüme öyle çok hoş gelmedi.

Stark modeli gerçekten de hiç olmamis. Targaryen 1.modeli de begenmedim ben.
Lannister çok güzel ama iste… :smile:
Gece Nöbeti de çok iyi yalniz, çok sevdim.

Şahsen ben pek beğenemedim.
Sadece Lannister ve Night’s Watch güzel duruyor :confused:

Doğru, o da güzel ama WW almayı yeğlerim. O da hoş ve sade bir görüntü çiziyor, her kıyafetin altına gider. :slight_smile:

Targaryen ayakkabılarından birincisini alabilirim. Alev desenli şortumun altına çok güzel kombin olur. :fire: :fire: :fire:

Starklar ve Lannister modellerini beğendim. Targaryenlerin ilk modelini bizim semtte 4 5 sene önce giyiyorlardı. Bizim çocuklardan çalmışlar modeli

Şahsen çok b*ktan olduklarını düşündüm. Yani game of thronesla birlikte böyle, yani ne alakası var. Sırf satış için yapılmış. Game of thronesdan ayrı bakıldığından kırmızılı olanlar dışında fena sayılmazlar.

Al benden de o kadar pazardaki dandik ayakkabilarda bile estetik bir goruntu var.Hic olmamıs.Bunlara para verecegime gider 20 kg whiskas alir sokak hayvanlarina veririm.