Aegon IV'ün Metreslerinden Favoriniz

Aslında birincinin kim çıkacağını tahmin edebiliyorum. Bu anketi ikinci kim onu merak ettiğim için yapıyorum.

Ankette Mutlu Meg’i çıkarıp yerine Daena’yi koydum. Meg alt tabaka doğumlu olduğu için önem veren olmaz ona ve Daena Daemon’un annesi olarak bence bu listede yer almalı.

• Falena Stokeworth
  • Casella Vaith
  • Bellegere Otherys
  • Barba Bracken
  • Melissa Blackwood
  • Bethany Bracken
  • Jeyne Lothston
  • Lysli Serenei
  • Daena Targaryen

0 oylayanlar

Büyük piçlerden en sevdiğim Bloodraven olduğu için onun annesini seçtim.

2 Beğeni

Kesinlikle Melissa…

1 Beğeni

Melissa diyorum bende, Blackwood’ları severim

1 Beğeni

Daena metres değil yalnız. Kitapta bile metresleri arasında geçmiyor. Yalnızca one night stand yaşamışlar anladığım kadarıyla.

1 Beğeni

Biliyorum. Ama Daemon’un annesi diye onu kayirdim.

Bellegere Otherys Korsandı sanırım hatta 4. Aegon da sevgililerinden biri bu özelliği hoşuma gidiyor.

1 Beğeni

Tabii ki Barba, büyük tepelerde gezinmek daha keyifli :smiley:

Ben de o yüzden ona oy verdim. Diğer kadınların ya başka seçeneği yok veya seçenekleri kısıtlı (Daena, Casella, Meg) ya da güç kazanmak için bu yola başvuruyorlar. Bellegere ise tamamen canı istediği için, keyfine göre. Özgür bir kadın. O yönüyle hayranlık uyandırıyor

Melissa Blackwood. Brynden Nehiri doğurup tarihi değiştirmiştir.

1 Beğeni

Barba Bracken’in sonunun ne olduğunu biliyorsunuzdur. Değersiz kral çok şişmanlayınca onu kral muhafızlarından Terrence Toyne’le aldatıyor. Kral bunları yatakta basınca Terrence Toyne’u parçalanarak öldürüp ölümünü Barba’ya izletiyor. Sonra da hem Barba’yı hem de babasını idam ettiriyor.

Melissa Blackwood çok tatlı geliyor bana.

Bu kadar obez ve çirkin bir adamın bu kadar güzel ve çekici kadınlarla birlikte olması olacak iş midir?Bunca kadına yazık olmuş hayatlarının işkencesi olmuştur.

1 Beğeni

Eskiden yakışıklı idi ama şiştikçe çirkinleşti. Buna rağmen hala birlikte olmaya devam edenler oldu, cidden midesizlermiş. :smiley:

1 Beğeni

Barba değil Bethany Bracken.