Aerys-Joanna teorisi

Arkadaşlar siz jaime ve cersei ye A+J birlikteliginden oldu diyorsunuzda bence yanlışsınız.Sebebi ise siz Genna Lannister in sözlerini yanlış anlamışsınız.
Yanlış hatırlamıyorsam Genna “Sen … gibi dövüşuyorsun … gibi düşünuyorsun ama sende hic Tywinden yok” dedi alıntının cogu yanlış ama sonrada "Tywinin oğlu Tyrion " dedi iste burdan yanlis anladiniz.
Siz hic imkan veriyormusunuz ya Tywin bunu bildiginde Aerys yaşatır.Kısaca bence A+j=jamie ve cersei teorisi yatar eger hataliysam bi yerde soyleyin yada teoriyi daha guclendirecek kanıtlar farkettiyseniz soyleyin.

aerys’i zaten yaşatmadı ki. sadece onun elinden olmadı

Reyiz kızdı.

Düşünce güzel, haklısın ama konu başlığı olmamış.
Yani bu sonuçta bir teoridir. :smiley:

Tamam sakin ol ya bu ne şiddet bu ne celal üzüyosun bizi :frowning:

Konu başlığını içeriğe uygun bir şekilde seçmeye ve konuyu doğru yere açmaya özen gösterelim. Ayrıca başlıkta noktalama işareti kullanılmaz.

bilmedigim birseydi sagol

olabilir veya olmayabılır orası tabıkı martın amcanın bıleceği iş ama ejderhalara bi üçüncü lazım belkı aegon belkı tyrıon belkı jaıme bana bu teorının ayakta durmasının en büyük dayanağı jaıme ıle cerseı arasındakı ılıskı ve cerseı nin giderek delirmesi

halasının söylediği sözler sadece benzerlikleri açısındandı hep jamie ile babasının benzediğini düşünmüş ama trion’un yaptığından sonra aslında trion’un babasına daha çok benzediğini kastetti an azından ben böyle anladım. jamie ve cersei’nin babası bir başkası olsa aile bunu bu kadar kolay kabul edermiydi. halaları ve amcaları kabul etseler bile kayanın veliahtinin trion olması gerekirdi ki babası bunu asla kabul etmiyor