[Ağır Spoiler] Ölümüne sevindiğiniz karakterler

Sizin asoiaf serisinde ölümüne sevindiğiniz karakterler kimler?

Şahsen ben Tywin için büyük mutluluk duymuştum.
Ayrıca Janos’ın ölüm kararını duyduğu andaki hali ve ölümü ben çok sevindirdi. :stuck_out_tongue:
Bir de Gregor var. Her ne kadar muammalı olsa da.

Tywin
Joffrey
Janos
Ölecekse eğer Loras. Yakında Jaime’den rol çalacak it. Jaime’nin gençliğiymiş adam resmen

Tywin ölmeden önce sürekli ölmesini isterdim. GRRM neden herkes gibi bunu da öldürmüyo derdim. Ama nedense herif ölünce sevinmedim pek ya. Hatta kırıldım denebilir. Evladı öldürdü sonuçta. Gerçi o herife baba demek diğer babalara hakaret. Bi dk mutlu olmaya başladım…

Robb diyeyim de kavga çıksın…

Lysa Tully.

Bu kadar itici bu kadar dengesiz biri daha yok.

Katılıyorum kesinlikle Lysa Tully.

Edit : Bir de Joffrey var tabi. Tywin’e de sevindim de bu ikisi kadar değil.

Tywin ve Joffrey.

Joffrey ve ileride Dany.

Babalığa tepki olarak doğmuş ‘‘Balon Greyjoy’’ ve hiç yaşamaması gereken ‘‘Joffey’’

Bran ma dokunmasın da isterse diyar tümden ölsün.

Just a man and his will to survive

Joffrey,Viserys,Khal Drogo.

Janos Sylnt,gerçi acıdım adama bi aralar,adamın ne yeptığından haberi yok.

Sevinmek değilde Lysa’nın ölümünde hiç üzüntü duymadım. Ama… ne bileyim, müebbeti yok muydu bu işin? :smiley:

joffrey, lysa,gregor.
ya biraz garip gelecek ama tywine hem sevindim hem üzüldüm. lannisterler onsuz bir halt değil bence.(tyrion dışında) şimdi o cephe çok pasif kalacak.
bir de ileride petyr ölse tam süper olur. kökten temizlik :smiley:

Khal Drogo’ya nasıl sevinirsin? :smiley: sebebi nedir?

Dothrakilere olan antipatim yuzunden olsa gerek kendisini sevemedim :ı

Joffrey, janos, gregor clegane

Tywine uzuldum cunku zeki akilli adamdi. Ayni sekilde roose ölse ona bile üzülürüm çünkü kitabın keyfi bu zeki adamlar sayesinde çıkıyor. Gerci roose ölse göbek bile atarım aslında ya bilmiyorum.

Drogo, Tywin, Joff, Gregor, Janos, Freyler.
Viserys’e üzüldüm.
Lysa’nın ölümü beni tatmin etmedi nedense. Ama iyi ki öldü.

Gelecek kitaplarda Cersei, Boltonlar, Vic ve Stannis’in ölüsünü görmek istiyorum çünkü MWHAHAHAHAHAHA

Kimsenin ölümüne fazla sevindim diyemem ama bir Daenerys’in ölümünü görsem de sevinsem güzel olur. :confused:

Janos Slynt