[Ağır Spoiler] Ölümüne sevindiğiniz karakterler

Janos Slynt, Tywin, Lysa Tully ve Joffrey
ayrıca ölen ve ölecek her Frey için seviniyorum :slight_smile:

Janos iyiydi Balon Lysa Tully ve en gıcığı Joffrey. grrm biraz daha nefret ettiklerimi öldürse iyi olacak ama o zaman da serinin tadı kalmaz ya vaz geçtim GRRM yolunda devam etsin

Lysa Arryn,Tywin Lannister,Robb Stark

Robb, Cat, Gregor ve Lysa. Şu an başka gelmedi aklıma.

Joffrey , Tywin , Janos , Lysa , Gregor

Joffrey, Balon greyjoy, Viserys, Tywin lannister

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balon Greyjoy ve Robb Stark! Joffrey’nin ölümüne üzülmüştüm ben aslında, en dengesiz ve eğlenceli karakterlerden biriydi, şahsen gururlu lordların erdemli kararlarından ziyade Joff’un abuk hareketlerini tercih ederim.

tywin lannister ve şimdiye kadar ölen her frey için büyük mutluluk duydum, konu için teşekkürler

joffrey ve tywin ölmesi çok sevindim iyiki öldüler 7nin ceheneminde yansınlarr

Khal Drogo’ya üzüldüm, Viserys’a ağır üzüldüm. Evet bu ikisine de aynı anda üzülebiliyor olmak ilginç.

Tywin’e üzülmem lazımdı zira nefret edilesi, ama o ölünce içim buruldu, ee şimdi ne olacak ki dedim? Tam o sırada Petyr’in olaylarının sıralanıp dökülmesi boşa değildi tabi, Grrm açığı fazlasıyla kapattı.

Gelelim ölümüne sevindiğim karakterlere: Janos Slynt, Craster, Robert Baratheon(özellikle ölüm şekli çok komik olduğu için daha iyi oldu, karizma yerle bir), Dağ, Joffrey(acılı olmalıydı). Bir de Stannis’i bekliyorum, Mel tarafından kral kanı taşıdığı için yakılırsa çok güleceğim :cool:

Tywin

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Khal Drogo iyi ki gitti var ya. Belki de en mutlu olduğum üçüncü kişidir. Diğer ikisi ise Tywin ve Gregor. Çünkü biri soykırımcı diğeri de en ağır şerefsiz.

Drogoya nasil öyle dersin.o adam kadar iyi biri yok.tek suçu at eti yemek oda günah.

Şimdi yemeğimi yiyip kedimi tokatlayacam

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Joffrey , Tywin , Lisa , Mountain. Nasıl sevinilmez bunların ölümüne?

Viserys’in ölüm şekli çok güzeldi bence ama ölmesini istemezdim.

stannis’e sevineceğim ilerde, joffrey, dağ.

Joffrey, Tywin, Lysa, Gregor ve dört gözle Cersei’yi bekliyorum:D

+1

• 1000