[Ağır Spoiler] Ölümüne sevindiğiniz karakterler

Abi sizden korkmaya başladım. Ne kadar da kötü biri olsa da çocuk annesinin kucağında öldü lan. İnsan en azından ona bari acır. Evladının kucağında ölmesinin verdiği şoku ve kederi düşünün. Kimsenin başına gelmesin…

Aşkın peşinden koştuğu için Robb’u suçlamak??? Gönül ferman dinlemiyor usta

Millet çatır çatır strateji evliliği yaparken aşkın peşinden gitti,kutsal bir yemini vardı ama bozdu.Hep anasının işleri o ayrı tabi de.Aşk karın doyurmuyor,savaş kazandırmıyor,bunu gördük.

aegon taktik önce bir frey sonrada jeyne (gönül marg diyo neyse) savaş 10 yıl daha uzardı

MID cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabi haksız olduğu yerler yok değil de sevmeyelim de taşa mı dönelim?¿?¿?

Bir kral halki için ve halkin iyiliği icin evlilik yapmasi gerekir.Ama robb gerçek bi kral gibi düşünmedi malesef

@Yugioh aşk laftan anlamaz ki xS

Vadeci, arya oldurdugunde deli gibi sevinmistim

Sent from my iPhone using Tapatalk

seyis yamağı oğlanın ölmesine de sevinmiştim ben ama kitabı okurken. Aryanın ilk cinayeti. Vuhuuuuuuu falan. ( kitabı okumayanlar için spoilera aldım.)

Janos Slynt, ölüm şekli çok güzel olmuştu.

ölecekse eğer loras tyrell,başka yok.

şu jon kar ölsün başka da yok

Starklar disinda herhangi bir karakterin olumune pek uzulmedim ama en cok sevindigim Tywin

Aynen bende Joffrey’in ölümüne üzüldüm. :stuck_out_tongue:
Tywin’de pek sevinemedim nedense seviyordum o adamı. Cersei ve serçeparmak ölsün o bana yeter. :smiley:

Dany olacak inşallah. Bir gün bu mesajı editlemek umuduyla şimdilik terkediyorum. Ha birde Lysayı sevmezdim.

Jon Snow ama ben yaşamasına seviniyom :smiley: :smiley: :smiley:

Tamam ciddi bir cevap istiyenlere…
Joffrey
Tywin
Oberyn Martell(olay çıksın bro :D)

İşte bu:wink::wink:

Tabi ki Janos Slynt. Ölmeye çalışırken bile kustahligiyla mide bulandirdi. İçimin yağları eridi. Nede yaptığıni da unutmadim. Tywin bile ne kadar kötülük etse de saglam bir karakterdi evet kötü oldu ama alçak olmadı hiçbir zaman. Bunu bir Stark ülkücüsü olarak söylüyorum auuu:D

Aerys Starklara çektirdikleri için ve Robert ne de olsa Cersei yi pisikopat haline o getirdi

Lysa Arryn, Tywin Lannister, Gregor Clegane, Pycelle, Joffrey :slight_smile: