[Ağır Spoiler] Ölümüne sevindiğiniz karakterler

Varys ve Baelish ölürse gayet mutlu olurum.

ölümüne değil de elini kaybettiğine sevindiğim Jamie var. grrm’nin en güzel hareketiydi.

Önemli bir karakter de değildi ama Janos Slynt’in ölümü veya ölüm tarzı çok hoşuma gitmişti.

Eğer ölürse çok sevineceğim karakterler.

1-Margaery Tyrell
2-Loras Tyrell
3-Mace Tyrell
4-Randyll Tarly
5-Sansa Stark
6-Daario Naharis
7-Walder Frey
8-Roose Bolton
9-Ramsay Bolton
10-Daenerys Targaryen

Eddard Stark,
Robb Stark,
Rhaegar Targaryen,
Lyanna Stark,
Joffrey Lannister,
Aerys II,
Lysa Arryn

Önce cofri sonra tywin üçüncü olarak da visery diyebilirim.

Robb stark,Cat, joff, Gregor, Janos , kral drogo,
Ölmesi istediğim karakterler ise şunlar
1-rickon stark
2-cersei
3-sansa stark
4-samwell tarly
5-dany
6-genç Griff
7-ilyrio
8-hadım
9-wyman Manderly
10 - Robert Glover
11-iri jon umber
12 -ls
13 karakazanlar
14-barristan selmy
15-wylla Manderly
16-griff
17- daario
18 -kara Walter frey
19-tommen
20-myrcella

Olenna’dan ne istiyorsun :frowning: zaten sayılı günü var kadıncağızın
Snrm ilk defa onu sevmeyen biriyle karşılaştım

Lannister hanedanına sevgi besliyorsa nefret etmesini doğal karşılamak lazım :stuck_out_tongue:

Ne diyon sen yhaaa ??? o_O

Olenna falan geçtimde Rickon ve Tommen ne yaptı sana

Tommen stannis reyiz için rickon roose reyiz için aslında düşündümde Tommen Tahtan inse yeter ölmesine gerek yok

Tywin, Joffrey, Gregor, Balon, Craster.
Cersei, Ramsay, Roose, Walder Frey ve Petyr ölürse sevinçten havalara uçacağım.

sadece stanis derim ben

Brienne of Tarth çok alakasız bir karakter bence . Dizide ne rol üstlendiği belli değil. Dolanıp duruyor ordan buraya :slight_smile:

3 kitaptan öncesi için spoiler,

Lady Stoneheart ve Walder Frey karşılaşması ve Walder Frey’in Lady Stoneheart tarafından öldürülmesini bekliyorum. Sevineceğim ölüm o olacak.

Renly Baratheon.Kimsenin yazmamış olmasına şaşırdım.Bir de Brienne ve Daenerys ölürse benden mutlusu yok.

Abisinin tahtına göz diken,çocukları uyurken katletip tahtı alalım diyen,Tyrelller’in oyuncağı olan Renly Baratheon şüphesiz…

Joffrey’in ölümüne üzülen insanlar yok bence. Olsa bile yok denecek kadar azdır. Joffrey’in ölüm sahnesini açar açar izlerim öyle bi sevinç yani. Bir de Lysa Tully var. Baelish’in ellerine sağlık. Lysa kadar itici bir karakter görmedim (Viserys haricinde). Viserys için Drogo’ya teşekkür ederim. Ha bir de Drogo demişken ölümüne üzüldüm fakat ölümü Dany’ye üç ejderha verdi. Sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim kafam karışık.

Daha kime güveneceğini bile bilmeyen zeka fakiri Ned ve onun bir yemini bile tutmaktan aciz oğlu Kuzeyi kaybeden kral Robb

Kime güveneceğini bilen zeka zengini Tywin Lannister’ın ölümüne. Önümüzdeki kitaplarda da Kuzeyi elinde tutamayacak aciz Roose Reis’e sevineceğim. Bu arada aslan kendi evladı tarafından öldürülmektense, bir Kurt tarafından öldürülmeyi (yargılanarak) yeğlerdi heralde.