[Ağır Spoiler] Ölümüne sevindiğiniz karakterler

İma yapmayıp direk söyleseydin daha makbule geçerdi bu arada Starklar’ı sevmek zorunda mıyım ?

Stannis Baratheon

Kurban niyetine geyik kestik ejderha lobisi olarak. Hani bazılarınızın aklında kalmıştır da, içinize oturmasın diye söyleyeyim

Viserys Targaryen

Erkek ejderha ölür ve Soy kurur, çok üzüldük ya :smiley:

Tabiki de zorunda değilsin. Hem burada hem de diğer başlıklarda öyle küçümseyici şekilde yazıyorsun ki Lannisterlar, Roose Bolton ve bir kaç kişi hariç herkes (özellikle Starklar) gereksiz, değersiz ve ölmeyi hakediyor. Bunları kışkırtmadan, karşıdakini provoke etmeden yazsan sesimi çıkarmam.
Şöyle yazsaydın “Ned Stark Kral Eli olmak için yetersiz biriydi, güvenmemesi gereken kişilere güvendi.” Takdir ederim ama yok zeka fakiri, aciz, derisi yüzülesiceler gibi aşağılıyıcı nitelikler kullanman onları sevenleri üzüyor. Hep aynı saldırılarda bulunuyorsun. Şurada güzelce birbirimizi bilgilendirmek varken kışkırtıcı mesajlar yazmanın anlamı yok. Bir Kurt, aslanı ne hakla yargılar sorusunun da cevabı: aslan, görevini yapmazsa Westeros’ta kan gövdeyi götürürse, bunu durdurmak isteyen herkes o aslanı yargılar. Uzun süredir yazmak istediklerimi yazdığım için benden bu kadar.

Dürüstçe söylediğin için teşekkür ederim seninde dediğin gibi ben bu seride herkesin sevdiği karakterleri seven biri değilim ben her zaman zeki ve aklı başında karakterleri severim neden diye sorarsan çünkü gerçekçi bir insanım ve Ned Stark gibi karakterlerin kazanmasını istemiyorum mesajlarımı bu kadar kışkırtıcı ve iğneleyici olduğunu bilmiyordum şimdiye kadar bu konuda ne uyarı yedim nede sert eleştiriler aldım eğer üslubu
bu kadar kötüyse değiştiririm

Mahcup ettin beni. Kitaba fazla kaptırmışız kendimizi galiba. Uyarı yapmak haddime değil. Bazı zamanlar sitedeki başka tartışmaları görüyorum (Baratheon ve Targaryen arsında oluyor genelde) işin ucu kişisel hakaretlere ve banlanmaya neden olacak küfürleşmeye kadar gidiyor. Bu kadar fanatikleşmeleri (sonuçta kurgu olduğu için) anlamsız buluyorum.
Anlayışlı olduğun için teşekkürler.
Benim şu ana kadar en sevindiğim ölüm (şu an aklıma gelenler arasında) Joffrey’nin ölümü diyebilirim.

Hocam sende Bolton fanıyım diye beni duygusuz bir psikopat falan sandın galiba :slight_smile: neyse onun dışında yoruma katılıyorum fforumda Hande’nin olduğu zamanlar hala aklımda

Stannis ya :frowning: tam bi kral olmak için, liderlik yapmak için doğmuş

Bence Stannis geri gelebilir, Tazı dan için geri gelecek diye düşünüyorlar ama Stannis’in öldüğünü görmedik görsek tamam ama orada sadece öldüğünü var saya bilmekteyiz.

Aynen ya adam öldü daha cesetini bile göremedik işte umut 1% olsa var.

Arianne Martell ve Petyr Baelish. Ne yazık ki Arianne’i diziye dahil etmediler. Gerçi etmemeleri iyi olmuş. En azından Doran Martell gibi harcanmadı.

Petyr ne ara öldü ya?

Öldü demedim zaten. Orda demeye çalıştığım şey Doran Martell gibi harcanmadı. Dur ben orayı edit edeyim.

Ölümüne sevindiğiniz yazıyor başlıkta. İroni mi yaptın anlamadım. :d

Yaa :d ben ölümüne sevdiğiniz anlamışım pardon

Gece gece güldürdün :smiley: :smiley:

aaa aynı hatayı ben de yapmışım. Neyse öldüğüne en sevindiğim karakterler Tywin, Balon Grejjoy ve sadece dizide ölse de Selyse Baratheon.

robb stark. nefret ettiğimden değil ama sen babanın intikamı için bütün kuzey sancaklarını topla savaş aç sonra sırf bir kızla didişmek için babanı unut, yoldaşlarını unut felan. özellikle lord karstark ın infasızında robb a bir ton sövdüydüm. roose bolton bu adama çok faydalıydı. ne yapması gerektiğini söylüyor ona gerçekten de yararlı öğütler veriyordu ama robb un eli işte gözü hemşire kızla oynaştaydı. sırf robb un aptallığı yüzünden roose bolton a bile kızamıyorum iyi yapmış diyorum.

GREYJOY’u düzgün yaz. Şaka bir yana ne istedin etkisiz eleman Balon dayıdan. :smiley:

Ya Robb’un Jeyne Westerling ile evlenmesi pek aşk uğruna denemez, ilişkiye girdikleri için kızın onurunu korumak adına evleniyor ama aslında bu da kendini kral ilan eden biri için mantıklı bir hareket değil tabii.
Neyse benim ölümüne sevindiğim karakter Aerys II.