[Ağır Spoiler] Ölümüne sevindiğiniz karakterler

Robb kendini kral ilan etmiyor kendisine bağlı lordları ediyor.
Her neyse ölümüne en çok sevindiğim kişi elbette Joffrey. Ne güzel ölümdü o öyle

Biliyorum, “king in the north” sahnesi unutulur mu ama bunun sonucu olarak kendisi de kral olduğunu iddia etmiyor mu bahsettiğim de bu iddiada bulunan birinin verdiği sözü bozmaması gerektiğinin bilincinde olması gerektiği.

Ölümüne sevindiğim karakter kessinlikle Janos slynt . Kendini bisey sanıyordu. Korkak herif

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

joffrey veledi kim sevinmedi ki o öldüğünde

stannis baratheon “sürekli saçma kararlar verdiği için bıkmıştım, desteğim bir süre sonra öfkeye dönüştü beceriksizliği yüzünden”

joffrey baratheon “sebep yazmama gerek var mı?”

tywin lannister “kötülüğün vücut bulmuş hali. strateji, diplomasi falan diye diye insanları katleden bir kibir budalası”

Roose Bolton (diziye göre söylüyorum) öldüğünde Starkların intikamının alındığını düşündüğüm için sevindim. Darısı piç oğlunun başına.

Joffrey Baratheon
ölümüne özellikle sevindiğim tek insan.Zaten kötü karakterlerin çoğu hala yaşıyor.Ha ölürse katıksız sevineceğim diğer karakter Ramsay Bolton.Walder Frey, Roose Bolton, Tywin Lannister gibi karakterler en azından zekaları ile ön plana çıkıyor.Ama Ramsay ve Joffrey’in hiçbir zeka belirtisini göremedik.(Tabii dizi için tam anlamıyla yorum yapamam ama Ramsay kitapta Roose’dan sürekli ayar yiyen bir karakter)

Pic Olly tabiki o geberince , for the adalet diyesim geldi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

s6e9’dan sonra yazıyorum: Ramsay… ;D

Joffrey ve Lysa Tully

Lysa Tully umutsuz vaka

Lysa’nın ölümünde coşup birkaç kez okumuştum

Sevindiğim değilde mutlulukla okuduğum Merrett Frey. Leydi Taşyürek şoku, Kızıl Düğün etkisi ile gelen Frey düşmanlığı ile o satırları kahkahalar eşliğinde okumuştum doğrusu.

Joff’un ölümü memnun etti. Tywin biraz rahatlattı. :smiley:

Güzel bir ayrıntı olarak halk arasındaki yaygın görüş “Kral yer el sıçar” Joffrey yerken Tywin ise sıçarken ölmüştü.

Basligi “Ölümüne sevdiginiz karakterler” olarak okudum ve yorumlari okuyunca kafam allak bullak oldu, sonradan farkettim, ölümüne sevindiginizmis o :joy:

Joffrey, Ramsay, Janos Slynt, Mirri Maz Duur, High Sparrow, Tywin (daha çok Tyrion için sevinmistim), Khallar (6.sezonda), ve Baelish

Edit : Ve Meryn Trant! (tesekkürler @Ser_Bronn :grin: )

Kum Yılanları
Olenna Tyrell (acısız gitmesi üzdü.)
Margaery Tyrell
Mace Tyrell
Yüksek Serçe
Lancel
Unella
Jon Snow (kısa sürdü.)
Robb (zamanında ağlamışımdır, evet.)
Ramsay
Meryn Trant
Janos Slynt
Pycelle

En çok Twinin ölümüne sevindim

Joffrey, Freyler, Baelish ama bütün bunların ötesinde Stannis öldü diye sevinmiştim. Mendebur suratlı adamın sahnelerine bile katlanamıyordum doğrusu. Cersei ölürse Stannis’den bile daha çok sevineceğim kesin.

Eddard Stark .s.s.s .