Alayaya

Alayaya

Chataya ve Alayaya(Sağda)

Soy

Yaz Adaları

Doğum

283 Al Kral Toprakları’nda

Kitaplar

Kralların Çarpışması(Görüldü)
Kılıçların Fırtınası(Bahsedildi)

Alayaya, bazen çağırılan adıyla Yaya, annesi Chataya tarafından Kral’ın Şehrinde işletilen bir genelevde fahişelik yapmaktadır. 283 AL’de Kral’ın Şehrinde doğmuştur[1].Otak Dili hafif bir Yaz Adaları aksanıyla konuşan çok güzel siyahi genç bir kadındır.

Son Olaylar

Taht Oyunları

Anguy, Kral Eli turnuvasından kazandığı küçük serveti fırında kızartılmış kuğu ve arbor şarabı ile Chataya’nın Randevuevinde Jayde, Alayaya ve Dacy ile harcamıştır[2].

Kralların Çarpışması

Tyrion Lannister onu Shae ile gizli gece buluşmalarını tertiplemek için kullanırken, küçük ahır ile Chataya’nın kuruluşu arasındaki gizli geçidi gösterdiği için Varys’e Teşekkür etmiştir[3].Boş zamanlarını Kral Eli ile nasıl geçirebileceğini öğrenmeye çalışır gibi geçirmiştir[4].Karasu Savaşından hemen önce Kraliçe Cersei Lannister’ın isteğiyle Tyrion’u zor durumda bırakmak için Karakazan Kardeşler tarafından alıkonmuştur[5].Tywin Lannister tarafından kırbaçlatıldıktan sonra serbest bırakılmıştır. Kendini feda ettiği ve acı çektiği için Tyrion onu mücevherlerle ödüllendirmiştir[6].

Kılıçların Fırtınası

Şövalye olduktan sonra, Bronn Chataya’nın genelevine ziyaretlerde bulunmuş, Alayaya ve Marei ile eşzamanlı bir şekilde birlikte olmuştur[7].Oberny Martell Kral’ın Şehri ziyareti sırasında buraya uğramıştır[8].

Referans ve Notlar

1. Kralların Çarpışması, Bölüm 15, Tyrion
  2. Kılıçların Fırtınası, Bölüm 39, Arya
  3. Kralların Çarpışması, Bölüm 15, Tyrion
  4. Kralların Çarpışması, Bölüm 29, Tyrion
  5. Kralların Çarpışması, Bölüm 54, Tyrion
  6. Kılıçların Fırtınası, Bölüm 12, Tyrion
  7. Kılıçların Fırtınası, Bölüm 12, Tyrion
  8. Kılıçların Fırtınası, Bölüm 66, Tyrion

Süpersin!
Ben de tam annesini çevirdik,bu eksik kaldı diyodum :slight_smile:

bende annesini çevirmiş jojo bari bende kızını çeviriyim dedim :slight_smile: aynı hisleri paylaşıyoruz :slight_smile:

YAZ ADALARI’NA !

Yaz Adaları, bizdeki Endonezya mı oluyor ? Bir kabile mi ada mı ne vardı böyle onlarda seks delisiydi… bulucam 1 saniye…

Westerosta ki bütün fahiseleri cevirin . Cersei hariç,o cevirildi :smiley:

tayland olabilir ordaki gece kulüpleri felan çok fazla… sahil turizmi vs vs… :wink:

Alın bu da diziden bi fahişe!!!
Ros

Cersei’e böyle yorum yaparak fahişelerin gururunu incitme lütfen =)

“I’m no lady. I’m the queen.”
“My sister will be surprised to hear that.”
“Lord Ryman crowned me his very self.” She gave a shake of her ample hips. "I’m the queen of whores."
No, Jamie thought, my sweet sister holds that title too.

Jaime bile kabul ediyor. :smiley:

Arkadaşlar lütfen Cersei’yi rahat bırakın artık.Kızıyorum ama.Cersei sırf çocukları için yıllar yılı Robert ayısının tacizlerine maruz kalmış,türlü zorluklara göğüs germiş,saçlarını süpürge etmiş emektar bir kadındır.Ayrıca çok hayırlı bir evlattır.Kraliçe olmasına rağmen babasının bir dediğini iki etmem…Öhöm.Neyse bir şey çıkmadı burdan :DD

Cersei’yi savunurdum, gerçekten savunurdum. Ama işin içine işkence girince artık tüm bahaneler etkisiz oluyor. Kimle yattığı veya yatmadığı beni ilgilendirmiyor. Senelle, kuklacılar, Falyse Stokeworth ve Mavi Ozan’a yaptıklarının bedelini çekmesini istiyorum, çok acı yollarla.

işkence işin tuz biberi oldu bence.ondan önce yaptığı çoook daha büyük şerefsizlikler var
Kocasını kardeşiyle aldatması mı anlatayım,onunla yetinmeyip kocasından doğan çocuğu öldürüp,kardeşinden olan çocukları herkese prens-prenses diye tanıtmasını mı,yetmeyip kocasının da ölümüne sebebiyet vermesi mi,kardeşi bir süre ortadan kaybolunca kuzeniyle yatıp iyice ensest manyağına bağlaması,kardeşini öldürmek için bir kral muhafızını görevlendirmesi… of of of

bu kadın doğduğundan beri akıllı,mantıklı,onurlu,savulunabilecek TEK BİR ŞEY yapmış mı onu söyleyin,kenara çekilicem

Ben çok düşündüm TEK BİR ŞEY söyleyemezler. Kargaların Ziyafetini umutla okudum ama kadın hem zalim hem salak hemde … .