Altın İttifak (Lannister Üye İttifakı)

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Yağmalanacak birkaç kalenin lordcukları toplanmış buraya.

Lordlarım sizde yosun kokusu alıyor musunuz ? Yakınlarda bir Gr*yjoy var sanki.

Yapma yahu Lannister mı :neutral_face:

Hissettiğin son koku olabilir.

Kalan son düşman kokusu :smiley:

Lannisport’u son yağmaladığım da böyle demiyordun ama yalvarıyordun lordum yapma lordum yavaş diye.

Mürekkep balıkları için kan ve çeliğimiz var. Servis etmemizi ister misiniz ?

Kanınız zaten bizim çeliğinizin de üzerine atlayıp bir sonra ki yağmadan acı çekmeden kurtulabilirsiniz.

Çirkinleşmeyin hanfendi. Biz muasır batı medeniyeti olarak sizin seviyenize inmeyeceğiz. Lannisporta ancak çay içmeye gelebilirsiniz. Tabi önce banyo yaptırılıp temizlenip öyle topraklarımıza ayak basabilirsiniz. O da bizim iznimizle.

Lannisporta geldiğimizde sizin kanınızda banyo yaparız.

Castemere Lordluğu verildiği takdirde ittifaka girebilirim.

Hane sistemi özelliği tekrar aktif

Külizi Kralı olarak hala Altın ittifakın içinde varolmakda gurur duyarım. Ama bir talebim var, altın madenlerinden pay istiyorum.

Sana tuz ve kayadan pay veriyorum dilediğin kadar kullabilirsin.

selam kızlar ben geldim

Altın İttifak adına sizi selamlıyorum lordum. Yedi sizi korusun.

Oraya bir “Külizi Kral Eli” eklemenizi rica ediyorum.Altın İttifakı saygıyla selamlıyorum.

Benim bir kaya veya ketum bir kaleye ihtiyacım yok denizlerdir benim meskenim yani süslü sözlerden kurtulursak denizlere beni Günbatımı Denizinin lordu yazabilirsinnn Casterly Kayasının Saygılı Lordu Loren

@Jack_of_Caribbean Günbatımı Denizi batıda. Peki onun batısında ne var? Bilinen Dünya’nın ‘‘bilinmeyenlerine’’ yelken açmak niyetindeyim. Saray ahlakım var, diplomasiden anlarım, iyi bir lord fakat kötü bir denizciyim. Size teklifim şudur lordum: donanmamızın başına geçin ve Kaya’nın Aslanları’nın kükremelerini açık denizlerin ötesine ulaştıralım.
@Ar-Phazon Altın İttifak özerk bölgemiz Külizi hakkında daima anlayışlı olmuştur. Birliğe hoş geldiniz lordum, ittifak adına sizi selamlıyorum.

Bakıyorum da meydanı boş sanıp günbatımı denizini çabucak sahiplenmişsiniz. Benim sularımda dolaşmanıza izin verdiğimi hatırlamıyorum batıya açılacak yelkenlerle lordlarımdan Gylbert Farwynd ilgileniyor adınızı listeye yazdırarak izin başvursu için verilecek tarihi bekleyebilirsiniz sıra biraz kalabalıkta.