ASOIAF POV Karakterleri : Sevmek, Nefret Etmek ya da Nötr Kalmak

Anket sonuçlarına göre neden forum üyeleri şu karakteri seviyor/nefret ediyor/ nötr kalıyor gibi başlıklar açmayı düşünüyorum.

1. Sevdikleriniz

• Barristan Selmy
  • Davos Seaworth
  • Samwell Tarly
  • Eddard Stark
  • Sansa Stark
  • Arianne Martell
  • Bran Stark
  • Jaime Lannister
  • Theon Greyjoy
  • Brienne of Tarth
  • Jon Snow
  • Tyrion Lannister
  • Arya Stark
  • Catelyn Tully
  • Jon Connington
  • Victarion Greyjoy
  • Cersei Lannister
  • Melisandre
  • Asha Greyjoy
  • Daenerys Targaryen

0 oylayanlar

2. Nefret Ettikleriniz

• Barristan Selmy
  • Davos Seaworth
  • Samwell Tarly
  • Eddard Stark
  • Sansa Stark
  • Arianne Martell
  • Bran Stark
  • Jaime Lannister
  • Theon Greyjoy
  • Brienne ofTarth
  • Jon Snow
  • Tyrion Lannister
  • Arya Stark
  • Catelyn Tully
  • Jon Connington
  • Victarion Greyjoy
  • Cersei Lannister
  • Melisandre
  • Asha Greyjoy
  • Daenerys Targaryen

0 oylayanlar

3. Nötr Kaldıklarınız

• Barristan Selmy
  • Davos Seaworth
  • Samwell Tarly
  • Eddard Stark
  • Sansa Stark
  • Arianne Martell
  • Bran Stark
  • Jaime Lannister
  • Theon Greyjoy
  • Brienne ofTarth
  • Jon Snow
  • Tyrion Lannister
  • Arya Stark
  • Catelyn Tully
  • Jon Connington
  • Victarion Greyjoy
  • Cersei Lannister
  • Melisandre
  • Asha Greyjoy
  • Daenerys Targaryen

0 oylayanlar

3 Beğeni

Saygı ve nezaket çerçevesi içerisinde birbirlerimizin bakış açılarını daha iyi anlamamızı sağlayan bir başlık olur umarım ,güzel fikir.

2 Beğeni

Umarım. :slightly_smiling_face:

Bu sefer kimseyi kurban etmedim.:smile:

1 Beğeni

Aslında “nefret” kelimesi ağır bir kelime, bu yüzden sadece Cat’i seçtim çünkü bir tek ondan nefret ediyor gibi görünüyorum. Forum da cidden bu karıya kıl ama sevilen karakterin kim olduğuna bakarsak nedeni belli. :smiley:

Uyuz olduğunuz, hoşlanmadığınız karakter şeklinde bir şey olsaydı oraya başka birilerini eklerdim.

Bir de povlarını sevme denen olay var ki Alayen povları sevilir.

1 Beğeni

@YeniAy_Ottoman dediği gibi nefret edilen karakterler azdır, Catelyn’e oy vermedim çünkü bir yere kadar anlayabiliyorum. Birde en büyük etken unuttum onu :smiley: Ama Jon Connington nefret ettiğim karakter olarak geçebilir. Sevmiyorum onu.

Nötr karakterler arasında Sam ve Asha’yı koydum çünkü benim için sadece yancı karakterler bunlar. Ama Melisandre’ye hiç dokunmadım çünkü çok umurumda bir karakter değil :smiley:

Karakterleri anlamıyor değilim ama onları anlamak, yaptıkları şeyi doğru ve haklı bulduğum ve onayladığım manasına gelmiyor. Cat’i anlıyorum ama sonuç olarak köküne kadar hatalıdır… nefretimi kazandı.

Povlarda nefret ettiğim bir karakter yok açıkçası. Kitaba ve yaşadığı olaya göre , anlatıma göre sevmem veya nötr olmam değişiyor. Bugün sevdiğimiz karakterlerin sonraki kitaplarda sevmeyeveğimizin yahut tersinin olmayacağının garantisi yok .

@Ulu_Kurt Arya’yı seviyor musun nötr müsün?

Arya’ya nört kaldım evet, genel anlamda Stark’lara çok bir düşkünlüğüm yok. Sandor’u o halde bıraktığı için çok kızgındım. Ama genel anlamda sevme olasılığım da var

2’sine de oy verince merak ettim