Avengers: End Game

Aranızda Avengers: Infinity War’ı izleyip End Game için bekleyişte olan var mı? Şahsen ben onlardan biriyim ve çok heyecanlıyım. Son iki gün kaldı ve bu efsanevi filmin herhangi bir başlığı yok. İnanılmaz yani. GoT’un son sezonu ile çakıştığı için çok ses getirmeyebilir. Daha önce Avengers için başlık açılmış ve son film is going to be lit. Bu yüzden bir başlığı hak ediyor.

1 Like

Hiç sanmıyorum. İlk 3 günde 1 milyar dolar barajını aşacak film. beklentiler bu yönde. Toplamda ise Avatar’ı geride bırakması bekleniliyor. Yani neredeyse 3 milyar dolarlık bir film. GOT’un gölgesinde kalmayacaktır. Sinemia üyeliğim bulunduğundan hemen hemen her filme gidiyorum. Süper kahraman filmlerini pek sevmesem de gideceğim bu filme.

1 Like

dünyadan bi haberim, sayende oldu :star_struck: şimdi nasıl gideyim diye hesap yapıyorum :frowning: ay sonu, ay başını beklersem de para değil ama başka sıkıntılardan hiç kıpırdayamam yerimden :frowning:

1 Like

Sorun olmaz çünkü Infinity War’ı bir arkadaşım para vermemek için internette bir siteden izlemişti. End Game’i de yükleyebilirler belki. Eğer site kapatılmadıysa tabii. :slight_smile:

1 Like

genelde sinema çekim oluyor bende onu sevmiyorum

1 Like

Aslında bu film’i imax’te izlemek gerekiyor. Cinemaximum’um 12:30’a kadarki seansları 8 tl kampanyası ile imax bileti almıştım ki şuanda kısa süreç için yer bulmak çok zor, sonrasında farkettim ki 24’ünün gecesine (00:15) seans koymuşlar, dayanamadım o seans için bilet aldım…

bu film için beklentiler çok yüksek. bence izlenebilinecek en güzel görüntü kaliteli ortamda izlenmeli.

1 Like

Açıkçası ben de merakla bekliyorum. Her ne kadar güzel bir film olsa bile bu yılın damga vuran filminin Joker olacağını düşünüyorum.

2 Likes

Joker filmi bence bizi çökertecek :frowning:

Biz derken Marvel mi ? Ben dc taraftarıyım :joy: tam oscar almalık film ve bence başrol oyuncusu alabilir Oscar

3 Likes

Joker’in Başrolü çok iyi, hikayesi ilgi çekici. Bulunduğu zamanı iyi yansıtacak ve Joker’in nasıl Joker olduğunu anlatacağı için tamamen psikoloji üzerine kurulu trajik ve insanı yıkan bir film olacak bence.
Biz derken izleyicileri kastediyordum ve ben Marvelcıyım :slight_smile: Neden DC?

Ayıpsın ya bu gece erken gösterimde 00.00 da koymuşlar 3d altyazılı koca salonda 3 arkadaş izleyeceğiz hemde öküz gibi mısır yiyecem kolamı höpürdeterek içecem karışan olmayacak sus diyen olmayacak bağıracağım söveceğim ayakkabılarımı çıkartıcam yayılıcam vs… :D.dsaasdf

1 Like

Demin filmden çıktım. Güzel bir filmdi. Bu spoi sayılmaz sonuçta herkes güzel olmasını bekliyordu. İzleyenlerle özelden tartışmak isterim.

@Tofu dostum şimdi gördüm kusura bakma. DC sevme nedenim aslında Batman kaynaklı bir sevgidir. Marvelde daha çok sevdiğim karakter olabilir ama genel olarak DC severim. DC karanlığı da etkili tabi.

3 Likes

bende yarın gitmeyi planlıyorum konuşuruz izleyince

2 Likes

Tamamdır konuşuruz :blush::blush:

2 Likes

Ben muhtemelen en geç haftaya kadar izlemiş olurum filmi :slight_smile:
O zaman konuşuruz olur mu?

1 Like

Tamamdır dostum :slight_smile:

1 Like

İzledim geldim. Kesinlikle gidin, izleyin yada nete düşünce kaçırmayın.

2 Likes

Marvel ve DC filmlerini hiç sevmedim, sevmeyeceğim. Absürd derecede basit kurgular ve her zaman beklenen son. 3-4 yaşındaki kuzenim bile izlemeden nasıl biteceğini tahmin edebilir, yaptıkları tüm filmler izleniyorsa izlenme sebebi büyük ihtimalle bol şiddet ve görsel efekten fazlası değil. Filmin sonunu tesadüfen gezinirken öğrendim, tam da beklenilen bir sondu nedense şaşırmadım. Birkaç yıla kimsenin hatırlamayacağı gereksiz abartılmış boş bir film daha. Çok büyük hayranısınızdır şudur budur beni gram alakadar etmez, benim fikrim bu. Farklı düşünüyorsanız da umrumda değil açıkçası :slight_smile:

En azından eğlendiriyorlar :smile:
Kurgu basit mi? Evet :smile:

Sonu tahmin edilebilir mi? Evet :smile:

Her zaman iyi mi kazanıyor? Evet :smile:

Ama ağlatmayı, güldürmeyi, şaşırtmayı ve yer yer kötüyü bile haklı çıkarmayı başarıyorlar. Süper kahramanların kendileri ansürt zaten. Ama bu gibi filmleri izlerken bir GoT veya bir 1984 bekliyorsanız bu sizin sorununuz.

1 Like