Ayrıntılı Buz ve Ateşin Şarkısı Haritası

Kitapçığın Kapağı
George Martin’in, daha önce HBO ile yaptığı röportajda da bahsettiği, ayrıntılı Westeros, Essos ve Sothoros haritası yakında çıkıyor.

Amozon.com’da 30 Ekim’de satışa çıkarılacağı duyurulan harita kıtapçığının ön siparişi başladı. Fiyatı $26.40 (47.40) olarak belirlenen kitapçıkta, hepsi ayrıntılı ve üst düzey çizimleriyle birlikte Sur ve Sur’un Ötesi, Kuzey ve Güney, Kral Toprakları ve Bravoos haritası bulunmaktadır. Ayrıca Essos ve Sothoros kıtalarının daha önce hiç yayınlanmamış haritaları da bu kitapçığa dahil.

Sipariş etmek isteyenler

Korsanı çıkınca alacağız canım :smiley:

Sothoros’u göreceyik olm.

ya bir tane harita vardı westeros ve essos şehirleri bizim dünyamızdan bazı şehirlere benzetilmişti.hangi başlık altındaydı hatırlayan varsa bilgilendirebilir mi?

tamam kitapları aldım neyse de haritaya 50 lira verilir mi ya? :S

buyrun

sağolasın :smiley:

nasıl göstermedi ya, link bu
http://hunnittbuxx.files.wordpress.com/2012/03/westeros-and-essos.jpg

ALMAM LAZIM! :OOOO

Ucuz olsa alırdım da pahalıymış. Bunu alacağıma Kargaların Şölenini alırım, param yine artar. Artık ucuzlamasını beklicez yada sahtesinin çıkmasını.

E-kitap versiyonu düşer yabancı e-book sitelerine no problem…

Buna vercam paraya 2 kitabını da alırım :slight_smile:

bunu nasıl edinebiliriz ? ülkemizde satışı yapılıyormu ?

eşleştirmelerden pek emin değilim ırak’ın yeri mesela

türkiyede yayınlanıcak mı acaba? yada orjinalinin satıldığı bir yer var mı? robinson crusoe 389’un internet sitesinde bulamadım orada yoksa türkiyede başka yerde yoktur :frowning: