Azor Ahai Kim?

Evet arkadaşlar tabi ki hepimizin düşündüğü başka biri var, hatta biz bile değil Kızıl Rahipler bile farklı farklı kişileri öne sürüyor. Ben de forumun en çok düşünülen ismini soruyorum. Unutmayın anket sadece kitaplar için;

• Jon Snow
  • Daenerys Targaryen
  • Jaime Lannister
  • Victarion Greyjoy
  • Stannis Baratheon
  • Rheagar Targaryen
  • Aegon Targaryen
  • Davos Seaworth
  • Başka Biri
  • Brandon Stark
  • The Hound
  • Azor Ahai Yok
  • Robin Arryn (Başbuğ)
  • Hodor

0 oylayanlar

Lord kar

0293940596968

AA sadece R’hllor’un adamı ise Dany :joy: Birlaç ay önce sorsan Jon derdim

Gerçi benim sağım solum belli de olmaz. İleride gene fikrim değişir, Dany dedim ama %80-90 gibi bir oran verdiğimden değil.

Jaime olmasını çok istiyorum umarım olur da.

Aslında dizi yorumunu ciddiye almak lazım. Dany ve Jon hakkında buz ve ateşin şarkısı dedi Melisandre. Muhtemelen bir değil birden fazla kişi o da Dany ve Jon’a bağlanacak ama şıklarda olmadığı için bu seçenek Lord Kar dedim. Her ne kadar taştan ejderhaları uyandırma meselesi çok güçlü bir şey olsa da bir kılıca sahip olmamasından, yeniden doğma olayı ise gerçekleşmediğinden ve hepsinden önemlisi Jon Snow en başından beri sur ötesi mücadelenin ana karakteri olduğu ve taştan ejderha olayı gelecek görülerde yerini bulduğu ve başka şekilde gerçekleşme ihtimali Jon üzerinde fazla olduğu için Jon Snow daha yüksek ihtimal. Zaten çok ciddi muhalefet bulsam da görülerdeki o çocuğun ben Aegon değil Jon olduğu görüşündeyim vesselam.

Jon Snow olduğunu düşünüyorum

Jaime Lannister olmalı.

Bizi hypelıyorlar hocam Azor Ahai yok :d

1 Like