Azor Ahai= Night King

yaklaşık olarak 2 hafta öncesine kadar Azor Ahai’nin jon olduğunu düşünüyordum fakat okuduğum yazılar ve izlediğim videolar ışığında artık karakterlerimizden birinin Azor Ahai olduğunu düşünmüyorum. buna neden olan sebep ise bran’in görüsü. hatırlarsınız bran geçmişe gidip ak gezenlerin nasıl yaratıldığını göstermişti fakat enteresan bir olay vardı bu görü de çünkü görüden çıkıp ormanın çocuklarına onu siz yarattınız diyordu ve ormanın çocuklarından biri evet sizden kendimizi korumamız gerekiyordu dedi. ama burada bir sorun var bence ormanın çocukları bran’in hangi görü de olduğunu bilmiyorlar. bran onlara siz yarattınız deyince evet diyor. bana göre ormanın çocukları ak gezenleri yarattılar insanlarla savaşmak için ama bizim gördüğümüz görü ak gezenlere karşı olan savaşta yarattıkları night king. bu night king ise diyarı kurtaran Azor Ahai’nin ta kendisidir. Azor Ahai’yi dönüştürdüler, night king, white walkers ve wights diye 3 tür var diyebiliriz. Azor Ahai’nin tekrar geleceği teorisini zaten biliyorsunuz. kısacası night king ve Azor Ahai aynı kişiler.

Bu konularda açılmış başlıklar var.

Bana Jaime’nin Azor Ahai olduğu teorileri daha mantıklı geliyor. Hele ki Cercei’yi öldürüp kılıcının alev alması en çok görmek istediğim sahnelerden.

ama cercei boğularak ölecek en azından kehanet öyle