Azor Ahai Teorileri

Kitabı okudunmu bilmiyorum ama Beric Dondarrion Leydi Catelyn 'i diriltmek için kendini feda etti ve bir dahada dirilmedi

Tekrar dirilmeyecek diye bir şey yok ama. :slight_smile:

Arkadaşım yazar direk şunu söyledi :Catelyn Stark’ın cesedine hayat öpücüğünü verince gerçekten ölmüştür. R’hllor değil babası gelse diriltemez :slight_smile:

Tüm teorilerim çürüdü o zaman. :stuck_out_tongue: Ama hala bir umudum var Beric’in geri dönebileceği konusunda.

Donanım Haber’de okumuştum sanki böyle bir şeyi. Çok mantıklı geldi ama.

Yüzde bir böyle bir ihtimal takılmayın bunlara

Yani canım orası öyle.Yıllardan beri AA’nın Dany veya Jon olacağına dair teori okuyorum.Zaten güzel yakalamışlar onu demek istedim. :slight_smile:

lancel lannister çıkarsa şaşırmam :slight_smile:

Jorah Azor Ahai olsunnnnnnn

A’Jorahai :wink:

Azor Ahai Lancel bence, Zina, cinayet ve türlü entrika batağından kurtulup Yedi inancıyla birlikte tekrar doğdu. Bir nevi diriliş. Alın size AA, itiraz kabul etmiyorum, konu kilit.

Bencede Roose Bolton aa canım sülüklerin kanını temizlemesi ölüp de dirilme Dehşet kalesi ates ve duman içinde bir yer Nissa Nissada Domeric ya da ölen iki karısından biri al sana azor al sana Ahai :wink:

Bencede Roose Bolton aa canım sülüklerin kanını temizlemesi ölüp de dirilme Dehşet kalesi ates ve duman içinde bir yer Nissa Nissada Domeric ya da ölen iki karısından biri al sana azor al sana Ahai :wink:

Dany teorisinden daha mantıklı :confused:

daha önce lancel teorisini ortaya atan oldu mu?

Hemde nasıl şaka bir yana bence AA yok hatta hiç olmadı ben zaten Roose Bolton,un AA olabilme ihtimalini sevdim

Sanmıyorum ajdkad
İnanarak yazdığım bir şey değildi.

AA’ya ben de inanmıyorum. Olsa bile Dany değildir. Roose Bolton’ın AA olduğu bir dünya :((

Onu anladık zaten ben benimkine inanmak isterdim ama

Sana cevaben yazmadım onu, biliyorum anladığını. Ben de benimkini sevdim, gerçek olsun, Lancel canım :frowning: