AzorAhai TEORİ

Herkes jon snow’un aegon targeryen olmadan önce AzorAhai nin o olacağını öne sürdü bana görede o olucaktı ama şuan olamayacağıı anladım ve şuan bence AzorAhai JAMİE olucak neden derseniz cercei geride bırakarak ölülerle olacak savaşa katılmak için yola çıktı sonra orda herkes ilk başta jamie ye ön yargılı davranıcak ama jamie cercei öldürdükden sonra herkes onun da peşinden gidilecek bir adam oldugunu anlayacaklar ve JAMİE AZORAHAİ olacak…

Sizdende olamaz diyorsanız nedenlerini yazmanızı bekliyorum.

Bence azor ahai jon ve dany’nin çocuğu olacak.Ateş ve buzun şarkısı azor ahai.ateş dany buz jon.

Öncelikle bu TEORİ bölümüne ait bir konu; 8. sezona değil.

Jaime demek için neden öne sürmeniz gerek, nerede?

Jon, anne ve babası yüzünden başlı başına zaten buz ve ateşin ta kendisi. Ayrıca diyar ve ak gezenler, bebe doğsun büyüsün diye mi bekleyecek?

Azor Ahai konusu dizide zaten kim olacagı açık net belli olmuşken Senarist bunu başka biri yaparsa oda çok mantıksız bir şey olur.Azor Ahai nin nasıl olacagı dönüşümü esas olan belkide sadece bir anlatı olarak kalıp hic olmayacak .

Hem 8.sezona hem de teorilere ait neden leri zaten yukarıda söyledim

Hocam 9 ay sonra mı cevap veriyorsun ya :smiley:

Dokuz ay önce ekilen tohum bugün meyve veriyor :smile:

İnanılmaz saçma bir olay örgüsü olması bir yana, hiç kanıt sunmamışsın ki. Ben bunu teori olarakta görmüyorum. Senaryo ile ilgili bir tahmin de bulunmuşsun hepsi o. Teori’nin, tahminin çok daha kapsamlı versiyonu olduğu söylenebilir.

Aslında bence kuram bölümünden de kaldırmak gerek. Arkadaş diğer kuram başlıklarına bakarak kuram nasıl oluyor görmesi gerek.

Bence de dokuz aylık sğre içerisinde rahat rahat tüm kuram başlıklarını okuyabilirdi