Bakış Açısı Olmasını İstediğiniz Karakterler

Ölmüş Veya Sağ Keşke Bu Karakter Bir Bakış Açısı Karakteri Olsaydı Dediğiniz Karakterler.
Benimkiler : Robb Stark, Savaş Planlarını Nasıl Yaptığını,Kendi İçinde Neler Düşündüğünü Merak ediyorum.
2. Rickon Stark : Skagos’ta gelişimini görmek isterdim.

Ilyn Payne. Ne düşündüğünü, neler hissettiğini duymak isterdim.

The only thing worth writing about is the human heart in conflict with itself.

Ne güzel denmiş…

1 Beğeni

Fırtına topraklarından bir lordun pov karakter olmasını isterim , çünkü grrm fırtınaya çok haksızlık yapıyor 1 tane bile pov olmaz mı be

1 Beğeni

Her ne kadar robb u sevmesemde en çok povunu istediğim karakter.Diğeride Stannis olurdu.

Herhangi bir Tyrell, kim olduğu gerçekten önemli değil. Mace bile kabulumdur

3 Beğeni

Serçeparmak, Varys, Doran, Euron, Olenna, Brynden, Daario ve diğer tüm gizemli karakterlerin beyninin içine bi kere bakabilsem ne mutlu olacağım

1 Beğeni

Ben şahsen bu kadar gizemli karakterin pov karakteri olmasini istemem. Kitabi sürükleyici yapan bu çarların gizemi. Eğer onları bilsek okuma keyfinin azalacağını düşünüyorum.

7 Beğeni

Moqorro povları olsa müthiş olurdu. Seride en çok neler düşündüğünü neler planladığını merak ettiğim karakter Moqorro.

Katılıyorum. Mesela Tywin dışarıdan bakılması gereken bir karakter. Içinde dönen onlarca planı bilirsek olayların sürprizi kaçar. Misal ben hala o kadar Ned POV’undan nasıl Jon ile ilgili bir şeyler öğrenemedik ya da Ashara ile ilgili falan işte, şaşırıyorum açıkçası. Ama illa bir karakterin POV’u olsa bi Efkarlı Edd olsa iyi olurdu. Adamın yüzü gülmüyor bari POV’u olsun.

1 Beğeni

Var bir hayalimiz…

7 Beğeni

Bu karakterlerden bir sürü pov istemedim ki. Mel’ in povu gibi bir pov olabilir. Mesela serçeparmak’ın öldüğü bir povu,öldüren gözünden mi istersin yoksa serçeparmak gözünden mi? Ben yapacaklarını değil o ana kadar yaptıklarını düşünmesini istiyorum. Yaptıkları hakkındaki hislerini görmek istiyorum. Doran oğlunun ölümünü öğrendiğinde ne düşünecek görmek istiyorum mesela. Adam surat asınca guttan mı üzüntüden mi belli değil

Eğer yaşıyorsa ki bence yaşıyor benjen starkın povu olmasını isterim. Ötekileri hep onun bakış açısındangörmeyi hayal ettim.

Gerold, Balon veya Obara. Gerold’u yakalama görevini (daha çok Balon ve Obara’nın ölmesi olayı) görmek isterdim açıkcası ama yanlış bilmiyorsam yeni POV olmayacak. :worried:

Epilog olabilir belki. Bir de hotah da o ekipte değil miydi? Ekibe dahilse onun gözünden görürüz

1 Beğeni

Ben de dahildi diye biliyorum.

1 Beğeni

Sadist Ramsay Bolton mesela çok merak ederdim onun bakış açısını :smiley: Ya da Jorah Mormont mesela :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Evet öyleymiş yanlış biliyormuşum teşekkürler düzeltme için :+1:

Gene de Gerold POV’u görmek isterdim.

4 Beğeni

Doran martell ve Lady Stoneheart.Bunu dedim çünkü o durumdaki birinin düşünme yeteneği nasıldır merak ediyorum. Evet hikayeye katkı sağlamaz ama deneysel bir şey olurdu bence.

2 Beğeni

Ben Sandor’un iç dünyasını bilmek isterdim.Ne oldu da kenan evren’den, Barış Manço ya evrildi? Sansa da ne gördü de etkinlendi ? Ona karşi hisleri neydi? Arya yı sevdiği belliydi ama bunu onun penceresinden görmeyi çok isterdim.Vicdan muhasebeleri ile gitgelleri bilmek, hikaye ye katki sunmasa da,hos olurdu dusuncesindeyim.

1 Beğeni