Bayramlaşma

Saat 12’yi geçti.Artık bayram sayılır.

Tüm Forumun bayramını kutlar,Büyüklerinden yüksek banknotlar almasını temenni ederim.Bana artık para vermiyorlar :(.
Forumda olan yokmu bayramlaşalım.

Bende senin ve diğer tüm üyelerin bayramını kutlarım. Nice bayramlar görmek dileğiyle. :slight_smile:

herkese iyi bayramlar dilerim :slight_smile:

herkese iyi bayramlar

Herkese iyi bayramlar :).

Bayramda ne yapıcaksınız beyler ? akraba ziyaretleri mi ?

Aynen :smiley:

Herkese iyi bayramlar.

İyi bayramlar. Namazi unutmayin sevgili din kardeslerim. Bizim aile de bi tek ben kildigim icin eve gidince buyklerime firca atabiliyorumn eheueheueheu.

Mutlu bayramlar dilerim sevgili dostlar…

Herkese iyi bayramlar sevdiklerinizle nice mutlu bayramlara.

Bu bayram bahaneside olmasa kimse birbiriyle görüşmüyor herhalde ?
(ben bu durumlardan anlamam pek aile-akraba durumlarım iyi değildir) nasıl bayram zevkli geçiyor mu,bambaşka bir hava içine sokuyor mu insanı ? ‘’’__’’’

Tüm bayramlarda evden kaçıyorum , bir bahane buluyorum , kaçıp gidiyorum arkadaş. Eşek kadar kız oldum , el öpüp parada alamam artıkd skfdsjdsj

Bayramda nereye kaciyorsun merak ettim. Senin gibi kacan baskalari da yoksa yalniz kalirsin -_-

Vodafone 945 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çocukken öyle de büyüdükçe o hava azalıyor gibi. Şahsen ben bu sefer bayramı pas geçeceğim .Biryerlere kaybolmayı planlıyorum.

Lord Of Casterly şarkıda birşeyler anlatıyor bi dinle istersen :slight_smile:

Sevmiyorum akraba bayram ortamını , çok yapmacık ve samimiyetsiz geliyor. Yalnız kalmayı tercih ediyorum

harçlık olayı olmasa çekilcek şey değil :slight_smile:

Sizde farkli bi durum var sanirim. Benim akrabalar uzakta olunca oyle sorunlarim olmuyor. Yapmacik davranilacak pek akrabamiz da yok zaten. Gerci bende oyle bi ziyarete falan gidince teli cikariyorum direk :slight_smile:

Normal zamanda 50 lira falan veren babam her bayram 10 lira veriyor -_-

sorun bayramda değil babanda :))