Beauty and The Beast (2012)

Yayında - 1 sezon, 13 bölüm
İlk yayın tarihi: - ABD: 11 Ekim 2012
Yapım yılı: 2012
Oyuncular: Kristin Kreuk, Jay Ryan (III), Austin Basis
Orijinal adı: Beauty and The Beast (2012)
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Format: 42 dk

Konusu
Ülkemizde “Güzel ve Çirkin” olarak yayınlanan, halk arasında “Aslan Adam” olarak bilinen 80’ler dizisinin günümüz uyarlaması. Cinayet masası dedektifi Catherine Chandler, yıllar önce annesini bir silahlı saldırıda kaybeder, kendisi ise gizemli bir “şey” tarafından kurtarılır.
Yıllar boyu o gece kendisini kurtaranın kim ya da ne olduğunu düşünmekle geçiren Catherine’in yolu, Afganistan’da öldüğü düşünülen Vincent Keller ile kesişir. Birkaç ipucunu birleştirince, o gece kendisini kurtaranın da o olduğunu anlar.
Ancak Vincent 10 yıldır gizlenmektedir, çünkü sinirlerine hakim olamadığı zamanlarda tehlikeli bir yaratığa dönüşmektedir. Catherine ve Vincent bir anlaşma yaparlar. Catherine Vincent’ın varlığından kimseye bahsetmeyecek, Vincent da ona annesinin katillerini bulmak için yardım edecektir. Bu ortaklık, zamanla imkansız bir aşkı da doğuracaktır…

Eline sağlık. :slight_smile: Bunu bi deneyecektim fakat IMDB puanına bakmıştım 6.4tü diye başlamadım.

Hmm bende bilmiyorum bugün ydi’de gördüm yeni başlıcam izlemeye henüz 3 bölümü var zaten :smiley:

Tamam önerirsen eğer bi şans verebilirim bakalım pek ümidim yok ama. :slight_smile:

Ben 1. Bolumu daha yeni izledim eh bi dizi biraz dedektiflige de kayiyor ben 2. Bolumu izlemedim belki sonradan sariyordur. Bu arada beast kesinlikle beast degil :smiley:

Aynen bende 1.bölümü izledim fena değil güzel yönlendirilebilecek bir konusu var bence ya da ben dedektiflik ile ilgili olan dizileri seviyorum ama beast kesinlikle beast değil :smiley:

Ya madem beuty, beuty o zaman da oraya gerçek bir beast koysalardı :smiley: Bilmiyorum aslında tek konu kızın annesine ne olduğu sonra bide bunların yaşayacağı aşk ama bence kızın annesinin arkasından dizinin gerçek konusu falan çıkacak o zaman güzelse bana söyleyin bende devam ederim :smiley:

Bence bu dizi 2.sezon onayını almadan izlemeye devam etmeyin ki sonradan patlamayın.

Bana 2. sezon çıkarmaz gibi geliyor zaten piyasa dedektiflik kaynıyor

Ben Flash Forward’da bi kere çarpıldıktan sonra dikkat ediyorum artık. :slight_smile:

Onay almadan izlememeye mi :smiley:

Artık yeni sezon onayı alacak dizileri az çok tahmin edebiliyorum ama şu söz konusu dizi gibi çok ses getirememiş iyi başlangıç yapamamış dizilerin (reytinglerinden aldığı puanlardan yola çıkarsak) akıbetini beklemeyi tercih ediyorum boşa izlememek için.

Ben zaten bir diziye başlamayı düşününce genelde 3-4 kişiye soruyorum ya da zaten izlemek istediğim dizler genelde çok popüler diziler oluyor :smiley: Mesela şu sıralar chuck izlemeyi düşünüyorum çok duyduğum için :smiley: