Being Human

Being Human, ABD ve Kanada ortak yapımı doğaüstü drama dizisidir.Montreal’deki Muse Entertainment Enterprises tarafından aynı ismi taşıyan İngiliz yapımı BBC dizisinden uyarlanmıştır.Dizinin ikinci sezonu, BBC yapımı dizinin senaryosunu izlemeyecek, bu sayede iki dizi birbirinden tamamen ayrılacaktır.
Konusu
Hikaye, yirmili yaşlarda, Boston’da, aynı evde yaşayan üç komşunun etrafında döner. Bir hayalet, bir vampir ve bir kurt adam olmalarına rağmen, normal bir hayat sürmeye çalışmaktadırlar.
Karakterler

Sam Witwer tarafından canlandırılan Aidan McCollin, Bağımsızlık Savaşı sırasında bir vampire dönüştürüldü, şimdi, Boston’da Suffolk County Hospital hastanesinde hemşire olarak çalışıyor.

Sam Huntington tarafından canlandırılan Josh Radcliff, Aidan ile aynı hastanede çalışan kurtadam.

Meaghan Rathtarafından canlandırılan Sally Malik, Aidan ve Josh’a evi satan, ev sahibi, onun nişanlısıydı ve Sally, evlerinde mutlu bir hayat planlıyordu; ölümü üzerine, evden çıkamaz olan Sally, ona fiziksel sınırları nasıl aşacağını öğreten bir hayaletle tanışır ve hayalet olmak üzerine daha çok şey öğrenir.

Mark Pellegrino tarafından canlandırılan James Bishop, Birleşik Krallık’ta doğdu. On altıncı yüzyılda vampire dönüştü ve ardından Aidan’ı vampire dönüştürdü. Şimdi, Boston Polis Departmanı’nda çalışıyor.

Dichen Lachman tarafından canlandırılan Izumi. Boston’a döndüğünde pek çok karışıklık yaratan vampir.
Diziden Kareler

Doğaüstü en çok bilindik üçlüyü bir diziye sığdırmaya çalışmışlar ama olmamış. Kurgu o kadar berbat ki , Aidan Bishop’u ne salakça öldürdü öyle. Sally cisimleri tutmaya başladı , huzura eremedi vay efendim Sam kurtluğunu sevgilisine bulaştırdı , ha şimdi bu kadar iğrenç diziyi neden izliyorsun diye sorarsanız bu soruyu bende kendime sormuştum evet.

İlk 3 bölümünü izledim bence de berbattı salak saçma her şeyi karıştırmışlar

Alacakaranlık kuşağından etkilenip reyting hevesiyle yapılan saçma dizi :slight_smile:

Aynen katılıyorum size; ilk bölümünü açıp izlemeye başladığım, yarısından sonra kendimi telefonumla falan meşgulken bulduğum, sonra yahu bu niye açık kalmış hala diyip kapadığım dizidir.

Sadece alacakaranlık olsa iyi belki güzel bir vampir dizisi izlerdik :smiley: Bu vampir, kurt adam, hayalet’in saçama bir kombinasyonu :smiley:

Kombinasyon demişken True Blood’ın eline kimse su dökemez onun özentisi bu gibi diziler de iptal olmaya mahkumlar. :wink:

True Bloodı ben pek beğenmedim belli bir noktadan sonra mı kırılma oluyor :smiley:

True blood u izlemeye başlıycamda sonumun arrow gibi olmasından korkuyorm hırs yapar 5 sezonu bir haftada bitirmeye çalışırm :):slight_smile:

Yok aman diyeyim tatilde başla :smiley:

MCK sen bana güven bağımlısı olursun o yüzden boş bi zamanda başla ona boşver şimdi. :slight_smile:

zaten sınavda yaklaşıyor öyle yapacam :slight_smile:

Bi zahmet :smiley:

Herkes aynı fikirde sanırım zaten sevilecek bir dizi de değil.Şiddetle tavsiye etmiyorum :smiley: