Bence .. bu serinin gerçek starı Rhaegar Targaryen dır

kitapta hiç görünmedigi halde, sürekli kendisinden bahsedilen , bır cok onemlı karateri etkılemıs ve bır cok olayın nedeni olmus birisi . buda bana gore kendısını serideki en onemlı karakter yapıyr.

Bence bu başlık tutmayacak :confused:

Olmasaydı olmazdınız Mimar Brandon Stark :smiley:

Öhöm öhöm öhöm dkdjjsjd.

BİLEN BİLİYOR :smiley:

Şimdi kahramanlıktan kastımız ne, onu masaya yatıralım. Kendi çıkarlarını gözetmemek mi? Mazluma kol kanat germek mi? Zalimin tepesine binmek mi? Benim bu seride gördüğüm en büyük kahraman Beric Dondarrion’dur. Böyle bir evrende ancak böyle bir Robin Hood olabilirdi. :slight_smile:

Işıklar içinde yat deyimi tam da ona uyuyor. :frowning: R’hllor hizmetlerini karşılıksız bırakmaz umarım…

Düzenleme: Başlığı açan arkadaş kahraman değil, star demiş. :smiley: Neyse… Benim kahramanım Yıldırım Lordu. Belirtmiş olayım. :smiley:

Ak yürüyenleri Rhaegar mı çağırmış? :OOOOOOOO

Hayır o çağırmadı tabiî ki…

ilk önce kendisinin azor ahai oldugunu dusunmustu. Eger kral olsaydı hem krallık huzurlu bır yer olucaktı hemde ak yuruyenler geldıklerınde krallıgı savasa hazır olucaktı

rhaegar zaten serinin kiliti.arkasında milyon tane soru isareti bırakıp gitti …

Rhaegar olmasaydı taht oyunları başlamazdı ve Tahtda Targaryenlerin hükmü devam ederdi.Kendisinin ve hanesinin sonunu bitirip gitti…

yerim öyle starı adam hanesinin sonu oldu neyine onun star olmak rhaegar 1 robb 2

Sana cevabı ben vermeeceğim, Ser Jorah Mormont verecek:

“Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought bravely. And Rhaegar died.”

Bu “Star” ki bir çekice gitti…

Ona bakarsan deli kraldan daha çok bahsediyorlar, ayrıca hepsi belirli değerlere sahip birini çıkarıp atamazsın yada diğerlerini figüran olarak göremezsin.

lyanna olmayaydı rhaegar olmazdı

Bence bu serinin gerçek starı Jon Snow’dur.

Dizinin en ezik adamı bran.hem sakat hem yetim
hem herkes öldugunu saniyor.sevgili de yapamadı.

Rhaegar kahramanca savaştı,Rhaegar asilce savaştı,Rhaegar onuruyla savaştı.Ve Rhaegar öldü.

Bu Jorah ne komikli adam ya,
Bu konuda Arstan Beyazsakal favorim :wink: