Beni birakin

Burada şiir yazan bazı forum üyeleri gördüm. Okurken çok etkilendiğim son dönem şairlerinden Şevki Kayapınar’ın bu kıymetli Şiirini sizlerle paylaşmak istedim.

BENİ TUTMA

Beni tutma ben böyle sahnelere gelemem!
Sakın beni tutma çok kötü yanılırsın!
Yıllardır öyle biriktim gerildim ki,
Şimdi topyekün birden bire boşalırım, toz olurum toz!
Darmaduman olur dağılırsın!

Beni tutma lan! ben öyle şantajlara falan boyun eğmem!
Beni tutma hırsımdan çatlarım, yıllardır öyle sabrettim, öyle doldum ki,
Şimdi yanar dağlar gibi birden bire patladım, hani bir yavru serçe hayata alışır gibi
Ağzım açık bağlanmıştım ben sana, bir topal karınca gibi titrer heyecanlanırdım ben sana

Beni tutma, ben senin dizlerine çökemem, beni tutma elinde kalır kırılırım,
Yıllardır öyle daraldım, öyle bunaldım ki, beni bir saniye bile oyalasan
Akli dengem bozulur cinnet geçirir, çıldırırım!

Beni tutma gazabım yakar ellerini, beni tutma, hurda hâş olursun, modelin bozulur,
Yıllardır öyle kırıldım, öyle küstüm ki, derinden böyle bir aaah çekerim,
Anam avradım olsun, kaskatı kesilir taş olursun taş!

Beni tutma lan! tutma, gömleğim kan içinde, Beni tutma darmaduman olursun
Yıllardır öyle çok yedirdin, öyle çok doyurdun ki,
Ağzının, suratının ortasına okkalı bir tükürürüm,
Havan bozulur, rezil olursun, g… olursun, y… olursun!

Ey kir içinde yüzenler hayatı kirletenler!

Gençliğimizi harcayan kağıttan kaplanlar, ey zavallı sıçanlar!
Ciğeri beş para etmez, sıkıyı gördü mü, delik delik kaçanlar,
Fırsatçılar, cepçiler, hortumcular, tokatçılar, vurguncular, bölücüler, üç kağıtçılar!

Ey sürüngenler, sümükler, bağırsak parazitleri, bitler, kudurmuş İTOĞLUİTLER!
Yüzü yırtılmış köçekler, fırıldak varyeteler,
Ey dinsiz imansız çeteler!

Beni tutmayın lan, boğazımıda aştı artık boğazımı! burama geldi dayandı!
Beni tutmayın çizerim o çirkin, şebelek maymun suratınızı!

Yıllardır öyle çok sömürdünüz, öyle kanımızı emdiniz, kan kusturdunuz ki!
Anam avradım olsun, sadece bir şarjöre diz çöktürürüm alayınızı diz,
Sadece bir şarjöre diz çöktürürüm alayınızı…!

Şiirinizi çok beyendiğimi itiraf etmeliyim. Yapısal olarak neredeyse mükemmel. Neredeyse diyorum çünki bu dünyada sadece ben mükemmel olabilirim, geri kalan her şey neredeyse olabilir anca. Okurken sanki sözcükler akıyor, raks ediyor. O kadar kafiyeli ki, bal gibi resmen. Duygusal patlamalarla dolu. Ama alt metindeki anlamlardan hiç hoşlanmadım şişman çocuk. Ergen fantezilerini altbeyninden yazıya kusmuşsun sanki. Boşalmak, patlamak, birilerini bişeylerle şantaja maruz bırakmak. Wattpad mı okuyon doğruyu söyle eğer öyleyse seninle arama mesafe koymak zorundayım şişman çocuk. Kirletmek, diz çööktürüb bişeyler yaptırmak aman tanrım sanki karanlığın elli tonunu gizlice şiire dökmüş. Daha açar dökerdim subniminal mesajlarını ama inan kendimi zor tutyorum yutkunamıyorum şuan. Bu sado-mazo sapıksal sanat çalışmandan ötürü seni kınıyorum şişman çocuk. Gidib biraz şirin kedi videosu izliyicem kendime gelmek için.

KANDIRILDIM evet kalp ağrısıyla söylüyorum ne yazık ki KANDIRILDIM. Bunlar hep kripto fetöcülerin montaj şantajları. Yoksa ben üstat Şevket Karapanayıra böyle bi laf etmem ettirmem. Şiirlerinin çoğunu ezbere bildiğim bi şairdir kendisi.

Çok ağır bir dili var.Özellikle vurgulanan şiddet midemi bulandırdı.Emeğiniz varsa sağlık olsun ama ben beğenemedim.