Benjen Stark'a ne oldu?

Evet arkadaşlar gerek kitapta gerekse dizide Benjen Stark’a rastlamadım. Keşif için ormana gitmişti fakat geri dönemedi. Sanırım yazar Benjen Stark’ı unuttu. :stuck_out_tongue: Ya da kesin bir olayı olacak ileride.

Tahminim ileride Kışyarı’nın yeni lordu olacağı üzre.

o white walkerların lideri olarak cikmasın ? :smiley:

Bence Bran’le birlikte gelip Kışyarını ayağa kaldıracaklar yeniden.

Ahenkdar’ın da dediği gibi, bence de yaşayan son yetişkin Stark olarak geri dönecek ve Starklara bağlı tüm Kuzey Hanelerini arkasına alarak Dehşet Kalesini alcak. Sonra da intikam için İkizlere inebilir.

iyide bu adam nöbete yeminli degilmi yemin bozanmı olcak ?

Martin yedekte tutuyor kesinlikle bir şeyler yapacak. Stark hanedanından birisi olarak beklemekteyim Benjen’ı :slight_smile:

Nöbete bağlı olsa bile, adamın kendi kanı misafir hakları ihlal edilerek öldürüldü. Birde Lord Kumandan Kar’ın Suru komuta ettiği zamanda gelirse. Jon bir güzellik yapabilir, neticede o da bir Stark.

doğru diyon fakat verdigi sözü ciğneyenlerin hali hazırda örnegi var robb :slight_smile:
jon belki sözünden azat edebilir fakat onun işide yaş …

Sonuçta Jon’un sonu da pek hayra alamet değil.

O da, Suikasta uğruyor, ne olacağı belli değil

Benjen bana umut ne demek onu hatırlatıyor. Martin’in bunu okuyuculara ve izleyicilere çok görmeyeceğini umuyorum. Çoğu kişi ölüm haberinin geleceğine inanıyor ama benim inancım döneceğinden yana. Martin sıradan bir yazar değil. Bu olayı ölümle sonuçlandıracağını sanmam.

Benjen öldü bence martin herkesde bi umut bıraktı ama ters köşeleri sever herkes benjeni merak ediyor fazla kafa yormayın derim.

öldüğünü sanmıyorum çıkacak o bir yerlerden.

Her türlü Benjen yaşıyor bence.

İşte bundan bahsediyorum ep bir beklenti var ve çok bariz bi beklenti bilmiyorum emin değilim ama çıkmaz gibi çıkarsa ne ala :slight_smile:

Foruma geldim.

:O, Benjen Stark Westerostan günümüz dünyasına ışınlandı. :smiley:

Bence şöyle olacak Martin hiç beklemediğimiz bir yerden hiç beklemediğimiz bir şekilde karşımıza çıkaracak Benjen’i .Sonra biz okuyucular da " ohaa Benjen vardı diymii unutmuştum ben onu " diyecez.
@“Sinister” sanırım Benjen ile ilgili düşüncelerin vardı senin ?

Benjen tek sezonluk hatta birkaç bölümlük bir karakter değil bence. Belki Yüzsüzler kervanına katıldı yüzü değişti şuan var ama bilmiyoruzdur belki olamaz mı :stuck_out_tongue: :smiley: Tamam tamam uçmanın da sınırı var biliyorum :slight_smile: Neyse o yaşıyor buna inanıyorum.

belkide şuan herkez benjen starkın bi yerden cıkmasını beklediginden sadece ölüsü cikabilir? :DDDDDDDDDD

Bence benjen çıksa çıksa danynin yanından çıkar.
Nasıl olucak derseniz bunun yaşadığını öğrenip ejderleride duyduysa ak gezenleri durdurabilmenin tek yolu olarak danyi getirmek için oralarda çıkabilir.