Benjen Stark'a ne oldu?

Forumda takılıyormuş bulduk. :))

çakma değildir inşallah :smiley:

Vardı ama güçsüz teoriler, birazda hayali…
Bana göre, Benjen’in ortaya çıkması kesin ve Howland ile beraber veya Karabalık ile beraber çıkabilir. Veya üçlü de olabilir :smile:

Bran kendi ayağa kalkamıyoki kış yarının son umudu arya bence

Biri beddua etti, Benjenı ötekiler aldı. Daha da gözükmez bence

Öldüğünü görmeden inanmam :smiley:

:smiley: Kendini önceden hazırla öldüğüne ölmüştür kesin.

Bence geri dönmesi icin ayı gryll den iyi bir inanılmaz kurtulus bölümü cekmesi lazım Kaç aydır yıldır yok zombiler kesmemisse bu adam ne yedi ne icti ? sogukta ne yaptı ?

Then dağlarının ardında ormanın çocuklarını bulmuş olabilir. Ve onları korktukları mağaralardan çıkarıp asıl düşmanlara karşı savaştırıyor da olabilir. Fantastik bir seri için bu gerçekten AWESOME!!! olurdu.

Ötekilerin lideri de olabilir belki olmasını istemem ama :smiley:

Belki saçma olcak ama soğukel olabilir mi acaba :smiley:

benjen çapulcu olmuş, surun ötesinde evleri yağmalıyo…

Benjen kesin ölmüştür.Dönmesini beklemeyin.

Ben de soğukel olduğunu düşünüyorum.Kitabın ekler kısmında “belkide bir zamanlar gece nöbetçilerinin adamıydı” diyerek yeterince ipucu veriyor sanki?

septa lemore’un benjen stark olduğundan bahseden teoriler okumuştu bu gözler :confused:

onun bu kadar kolay ortadan kaybolduğunu düşünmüyorum.belkide surun kuzeyine gitmiştir,en kuzeyine.
bi şekilde geri gelir.GRRM starkları ortadan kaldırmak için elinden geleni yapıyo ama biraz umut da veriyo.

Kesinlikle Bran ile karşılaşacak diye düşünüyorum.

Coldhand

Martin, Coldhand’in Benjen olmadığını açıkladı.
Bence Benjen Kış Rüzgarları’nda veya Bahar Rüyası’nda White Walker olarak karşımıza çıkacak hatta ben Night King olarak geri döneceğini düşünüyorum.

GRRM’in Stark düşmanı olduğu ve Benjen’ın tüm hanedanı toparlayabilecek potansiyele sahip olduğu için yer yarılıp içine girdi.