Benjen Stark'ın akıbeti

Sanırım bu bölüme yazmalıyım bunu eğer yanlışi yere yazmışsam şimdiden özürlerimi iletirim.

Şimdi birçok kişi Benjen’in Akgezenler’in lideri olduğunu düşünüyor. Bende öyle düşünüyorum. Ama Sam öldürdü. Öldü mü ? Yoksa diğer seçenek olan ve pek beklemediğim Sur’un Ötesi’nde mi yaşıyor. Forumlarda dolanırken Ned’in warg olduğunu düşünen arkadaslara rastladım bende öyle düşünüyorum yoksa Benjen’de mi warg ? Düşüncelerinizi alabilir miyim ?

1 Like

Sam’in öldürdüğü apayrı bi kişiydi zaten :’(
o şıkkı direk ele

Ühühhüüh. Öldü bence ya ühühü.
BELKİ 6.kitabın kapanış bölümü kendisine ait olur. 6.kitapta çıktı çıktı, çıkmadı öldü diye kabul edicem.

grrm 7 kitap mı olacak demişti ?

GRRM çıkartır bunu bir yerden. Eğer Duvar yok olursa ve haliyle gece nöbeti kalkarsa Kuzeyde Lord olabilir. Rickon büyüyene kadar Kuzeyin vekil azam lordu. Savaşlarda Kuzey orduları baş komutanı vs vs.

Üf. Tamam işte. 7.kitapta daha niye çıksın ortaya adam xd
Belki çıkar. Sekize kadar yolu var kitapların xd

ya arkadaşlar şu bilmediğiniz karakterlerin geleceğiyle ilgili " çıkar biyerden yok şuranın lordu yok buranın vekili yok şu orduyu yönetir" tarzında yorumlar yapmayın gerçekten saçma oluyor. Bir karakter serinin örgüsünde iş yapmıyorsa önemsiz bir karakterdir serinin sonunda ne olacağı herhangi bir önem arz etmez.

Benjen Starkın veya Ned warg olabilirdi ama bu karakterlerde anlatılmadı branda babasında bu özelliği almış olabilir ve benim tahminim bran ve benjen starkın yolları biyerde kesişicektir.

Bu konuyla ilgili forumda 12312312 tane başlık var.

Soğukel.

1 Like

Öldü bence. Ortaya çıkıcak olsaydı Starklar bu kadar acı çekerken çıkardı.

Bencede Colhands ya.

o adam coldhands beyler kasmayın.

Coldhand dizide görünmedi.O adam Benjen’se iş yok demekki.

Çoktan öldü bence eski tanrılar rahmet eylesin