Beowulf

[b]Yönetmen:
Robert Zemeckis

Oyuncular:
Ray Winstone, Angelina Jolie, Anthony Hopkins, John Malkovich, Alison Lohman, Robin Wright Penn, Brendan Gleeson, Crispin Glover, Charlotte Salt, Chris Coppola, Tyler Steelman, Dominic Keating, Sonje Fortag, Sharisse Baker-Bernard

Beowulf güçlü ve korkusuz bir savaşçıdır. Bütün şehirleri kana bulayan ve çıkardığı kaosla insanları terörize eden grendel’le başa çıkabilecek tek kişi beowulf’tur. Fakat grendel’i yenmek, kabusun bitmesine yetecek midir? İntikam duygusu ile yanıp tutuşan grendel’in annesi, grendel’den bile daha tehlikeli olacaktır. Oscarlı pek çok unutulmaz filme(geleceğe dönüş serisi, forrest gump, yeni hayat) imza atmış olan yönetmen robert zemeckis, Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Robin Wright Penn, John Malkovich gibi başarılı isimlerden oluşan etkili bir kadroyla yeniden fantastik bir maceranın sularında…[/b]

birçoğunuzun bu filmi sevdiğini tahmin ediyorum.

Animasyon olmasına rağmen gerçeğe çok yakın olan çok güzel bir filmdi.Hatta gerçek sandım, sonradan filmin geçmişine baktığımda animasyon olduğunu anladım.
Açıkcası Grendel’in ölüm tarzına üzüldüm .(

çok güzel bir animasyondu ilk kez denenen bir şeyle yapmışlardı bu filmi bazı yerleri çok gerçekci…izlenmesi gereken bir film-animasyon

Ben bunu da kesinlikle izleyeyim :smiley:

Evet, filmin bilmemkaçı animasyon sadece, gerçekten oyuncular canlandırıyor, tam animasyon denilemez ^^

Beowulf’un bu adam olduğunu hala sindiremiyorum. Filmde çok harikaydı.