Bethesda, Game of Thrones oyunu mu yapıyor?


#1

[color=#cccc33][font=Rubik, sans-serif]Eğer haber doğru çıkarsa, sağlam bir GoT oyunu bizleri bekliyor.

[font=Rubik, sans-serif]Her ne kadar Fallout 4 ile hayranlarını mutlu edemese de RYO oyunlarının üstadı Bethesda, yakında oyuncuları sevindirecek projelere imza atabilir. Dünyanın şu anda en çok takip edilen dizisi olan Game of Thrones temalı bir RYO oyunu, Bethesda tarafından geliştiriliyor olabilir. Dünyanın en çok ziyaret edilen alışveriş sitelerinden bir tanesi olan Target, Bethesda : Game of Thrones adında bir ürün listeledi. Listelemenin ardından video oyun dünyasının gündemine oturan bu olay sonucunda dizinin hayranları ve oyuncular, The Elder Scrolls V: Skyrim’e benzeyen bir yapıda olan Game of Thrones oyunu istediklerini sosyal medyadan dile getirdi. Ancak bu listelemenin şimdilik bir aslı yok. Bazı kişilere göre ise Target çalışanları bu listelemeyi yanlışlıkla yapmış olabilir. Listelemeye ise buradan bakabilirsiniz.

[font=Rubik, sans-serif]

[font=Rubik, sans-serif][font=Rubik, sans-serif]Diğer bir yandan Bethesda’nın tepe isimlerinden Todd Howard, yeni ve büyük IP’ler ile oyuncuların karşısına çıkacakları haberini daha önceden vermişti. Belki de Howard’ın bahsettiği bu proje, Game of Thrones temalı bir RYO oyunu olabilir. Hali hazırda yedinci sezonuyla birlikte sükse yapan diziye yakışan bir oyun, dizinin takipçilerine ilaç gibi gelecektir.

[font=Rubik, sans-serif][font=Rubik, sans-serif]kaynak : http://www.merlininkazani.com/bethesda-game-of-thrones-oyunu-mu-yapiyor-haber-96285