Bilgisi olan?

merhaba
yanlış bilmiyorsam son yayınlanan extended version trailer da çalan müziğin diziden bir parça mı? yoksa sonradan eklenen bir parça mı? araştırdım fakat sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım. bilgilendirirseniz çok sevinirim.
teşekkürler.

Öyle bir sormuşsun ki Yuriciğim, iki farklı şekilde anladım soruyu.
http://www.youtube.com/watch?v=C1pbtBX9Kok[/video] ↑ Video bu galiba. İlk olarak dizideki iki sezonda bu müziği duymadım. Yeni sezon yeni müzik diyeyim. İkinci anladığımın cevabı ise videoya sonradan müzik eklenmediği.

Şarkı da bu. Bence sadece trailer için koymuşlardır. Racon bu.

Trailer de verdiği heyecanı gerçek şarkı vermiyor.

çok teşekkürler evet bu şarkıydı. :slight_smile:
sansa zaten game of thrones la verilen her parça özdeşleşiyor dediğin gibi normal versiyonu baya yavan :slight_smile:

Neden böyle epik bir dizinin trailerı için bu kadar tekno ağırlıklı bi parça seçmişler anlam veremedim doğrusu.

Seneye '30 Seconds To Mars’tan '‘This Is War’'ı istiyoruz!!!
Her dinleyişimde tüylerimi diken diken ediyo o parça benim…

@Jojen Reed

SORDUKMU ??!!

Daha mentionlamayı bilmiyo alık kafa @Sansa
Evet özel mesajla tam 20 kişi sordu bana ‘‘Trailera hangi parça konmalıydı sence?’’ diye.
Ben onlara cevap verdim!
Ota boka atlama hemen!

Git barbielerinle oyna sen!
Bu forumdaki muhabbetler zeka çıtanın baya üstünde kalıyo senin

İMZAN DA SENİN GİBİ MEYMENETSİZ , GÖREN BİŞEY ZANNEDİYO AYNI SENİN GİBİ ,

SEN GİT ADANDA KURBAĞALARLA OYNA OĞLUM
EN AZINDAN BEN WINTERFELL LORDU ’ NUN KIZIYDIM , BİZİM ARAMIZDA STATÜ FARKI VAR SEN GİT KÜÇÜK HANELERDEN BİRİNİN SÜMÜKLÜ KIZIYLA EVLEN !!

WİNTERFELL LORDU OLDUNUZ DA NOLDU
BÜTÜN SANCAK BEYLERİNİZ ARKANIZDAN BIÇAKLADI SİZİ
OTORİTEYİ NASIL SAĞLADIĞINIZ BELLİ
BU SALAKLIĞINI DA BABANDAN ALMIŞSIN DEMEK Kİ

BENİM BABAMIN 8 TANE KÜÇÜK SANCAK BEYİ VAR BELKİ AMA HEPSİ DE BİZE SADIK
HEPSİ DE BABAM ODAYA GİRİNCE ÜÇ BUÇUK ATAR (TABİ BİRAZ KAFALARINI EĞİP GÖREBİLİRLERSE)

NEYSE KİRLETMEYELİM ARKADAŞIN KONUSUNU, SENİN HESABINI KUZGUNLARDA GÖRÜCEM BEN, GEL BAKALIM BENİM PROFİLİME!!!

BÜTÜN HEPSİ DEĞİL LAN , BİZE SADIK OLANLAR ŞİMDİ STANNİS REYİZİN İZİNDELER

8 TANE HANE VARMIŞ AY AY ÇOK FAZLA

8 HANEDEKİ EN ÜNLÜ ÜYE DE SUR’DA LORD KUMANDAN’I ÖLDÜRME PLANLARI YAPAN Bİ HAİNDİ !!

İŞTE O KONUDA HAKLISIN :(((