Bir Garip Anket (Kızıl Tully )

Cat,Stark mı Tully mi ?

• Stark
  • Tully
  • Ikiside.Karışık türlü gibi.

0 oylayanlar

Cat’i seviyor musunuz ?

• Seviyorum.
  • Sevmiyorum.
  • Tapıyorum.
  • Nefret ediyorum.

0 oylayanlar

Cat’in Jon’a karşı takındığı tavırlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Tavır yapması gayet doğaldı.Haklıydı ve gerekeni yaptı.
  • Kısmen haklıydı ama abarttı.
  • Haksızdı.Kinayenin b…nu çıkardı.

0 oylayanlar

Cat’in kızkardeşine inanıp kocasını ikna etmesinden,Serçe parmağa güvenip Tyrion’u kaçırmasına,yaşanan olaylarda en az Jaime kadar suçlu ve Cersei den daha kötü biri olduğu ile ilgili fısıltılar var.Buna katılıyor musunuz ?

• Evet katılıyorum
  • Hayır katılmıyorum
  • Kısmen katılıyorum
  • Katılmadan gülüyorum.Sadece sırıtıyorum.

0 oylayanlar

Sizce Cat ,Robb için elinden gelini yaptı mı ? Kızil düğune giden süreçte daha etkin olabilir miydi?

• Evet elinden gelini yaptı.Daha da bir şey yapamazdı.
  • Hayır yapmadı.Işlerin ciddiyetine varıp,daha etkin olabilirdi.
  • Cat ne yaparsa yapsın Robb ölecekti.onu suçlamak yersiz.

0 oylayanlar

Cat öldügünde ne hissettiniz ?

• Salya sümük agladım.
  • Çok üzüldüm.
  • Biraz üzüldüm.
  • Üzüldüm.
  • Bir şey hissetmedim.
  • Sevindim.
  • Çok sevindim.
  • Evde zılgıtlar eşliğinde halay çektim.

0 oylayanlar

Leydi taşyürek olarak tekrar dönmesini ister miydiiz?

• Evet.Keşke donseydi.
  • Hayır.Beric’le devam etmeleri isabet oldu.

0 oylayanlar

Son ankete bir şey yapmadım… arkadaş “kitap” bölümünde dizi sorusu mu sordun? Yapmayın bunu, çok kez tekrar ettim, asla ama asla, alerjim var buna. :smiley:

Leydi Taşkalp olarak doğdu, bitti. Geldiği de iyi oldu. Jon’un yükselişini görsün de iyice çıldırsın pislik. nihahahahhahahahahahahaha

4 Beğeni

Kırıldım gücendim Genç Kurt’un annesine böyle ithamlar hoş değil :pensive:

İyi çocukların kötü ebeveynleri; iyi ebeveynlerin kötü çocukları olabilir.

Robb için durum birincisi. Yapacak bir şey yok, şu seride nefret ettiğim tek karakter bu kızıl ahmak.

1 Beğeni

Soru yu “Dizide Leydi Taşyürek olarak tekrar donmesini ister miydiniz?” şeklinde yazdigimi saniyordum.Sonradan fark ettim ki, her zaman oldugu gibi yanlis yazmisim.Ve birilerinin “Haci sen basligi kitap bolumune acmisin ama bu soru diziyle alakali!” demesini bekledim.O kisi sen oldun.tebrikler Ayça :clap::clap::clap::clap:

Edit : Cat’in LT olarak dönmemesi karekter acisindan onemli bir olaydı.Hazir basligi acmisken diziyle alakali bu onemli hususu da araya sikistirayim dedim.1 soruyla anket asinmaz diye dusundum.

1 Beğeni

Ben Jon dışındaki konularda üzerine fazla gidildiğini düşünüyorum. Jaime’yi salması vs. İri Jon’un dediği gibi bir annenin aptallığıydı. Birde Stark kanı taşıyanlar yeminler konusunda saf olabiliyor. Hemen inanması felan.

Cersei ile anneliği kıyaslanıyor ama Maddi,Manevi Konumları farklı. Cersei Krallığın vekil kraliçesi,Kızıl Kalede. Peki Catelyn Savaş Cephesinde 2 oğlunu kaybetmiş,1 kızı kayıp elinde 1 kızı kalmış. Babası,Kocası ölü. Ki zaten Robb Jeyne ile evlenene kadar kendini Kraliçe olarak görmüyor. “Ben Anneyim” diyor.

Taşyürek olarak geldi Freyleri teker teker asıyor. İyide yapıyor.

1 Beğeni

Mükemmel oluyor bu tür etkinlikler lütfen devamı gelsin

Cat için açtığım son başlıkta eylemlerini sonuna kadar tartışabiliriz, burası yeri değil diye yorum yapamıyorum. :slight_smile:

@Miro O kişi muhtemelen her daim ben olacağım. :smiley:

1 Beğeni

ilk şıkta yanlışlıkla Stark dedim,affedin.Cat sonuna kadar Tully’dir.

1 Beğeni

Sonuclari goster kismina tiklayip,degistirebilirsin.

1 Beğeni

şimdi oldu,teşekkürler :grin:

1 Beğeni

Doğrusu, Cat’in ölümünden çok ölüm şekline ve Arya’ya üzüldüm.

1 Beğeni

“Halay cektim” dememe bakma,bende üzüldüm.Sandor gibi duygularımı gizliyorum.

Ben Cat’in ölmesine üzülmedim ama ölme şekline üzüldüm.

Oyle deme kız.Nihayetin de anneydi.Oğlu,gelini ve doğmamıs torunu gözlerinin onünde katledildi.Cat’ten nefret etsemde,üzüldüm.Kralın dediği gibi;

“Çocuklar, annelerinden once ölmemeli.”

Théoden

Edit : Bu arada Taşyürek’i dizide görmek isteyen epey uye varmıs.

Koskoca forumda tek Cat fanı benim galiba.

Sevmiyorum ama çok büyük haksızlık ediliyor. Aynı Sansa gibi (onu seviyorum gerçi)

Forumda net bir Cersei-Cat nefreti var, bu resmi bir gerçek. Geçenlerde yaptığım anketi hatırlarsan eğer bir tek bu ikisinden nefret edildiği ifşa olmuştu.

Elbette insanlar “nefret var” diye haksızlık edildiğini düşünebilir ama bence “nefret edildiğin düşünülen” her karakter için haksızlık edildiğini düşünmeye de eğilimliyiz. (Eh, temelde de çok yanlış bir önerme değil)

Net Cat nefretine sahibimi ve doğal olarak çok tarafsız yaklaşamayacağım aşikar ama “yiğidi öldür, hakkını yeme” politikası güden biriyim… becerebildiğim kadarıyla.

2 Beğeni