Bir Gecede 100 Kılıç Darbesi / Bir Fanboy'un Hikayesi (Resim/Gif)

sandor

Game of Thrones evrenine bu denli bağlanmamın tek bir sebebi var ; Sandor Clegane ! Peki daha cafcaflı,Daha al benisi yüksek,Daha eli yüzü düzgün Karekterler varken neden Sandor ? Çünkü Fantastik bir karekter olamayacak kadar gercekci,tıpkı Jaime gibi.Simdi Resim/Resim,Kare/kare anlatıcam ama anlatmadan önce ÖNEMLİ bir uyarıda bulunayım.Fotografları diziden aşırdım ve Hepinizin bildiği gibi Sandor demek KÜFÜR demek.küfürden rahatsız oluyorsanız bundan sonrasına bakmayın !!!

Diziye öyle bir giriş yaptı ki dikkati mi çekmemesi mümkün değildi :

images(2)

Joffrey tokatlanırken bıyık altından gülmesi :

Fuck%20the%20king%20the%20hound%20not%20giving%20a%20fuck_4ca8f7_5090407

Abisi olacak davara dalması :

giphy

images(1)

Sansa’yı kollaması :

images(4)

images(3)

images(6)

IA5y

Buraya kadar sempati duydum.Gözümdeki reyizlik mertebesine Kara su Savaşında yükseldi…

İlk önce keraneci Bronn’a laf soktu :

Sonra motivasyonda bir dünya markası olduğunu gösterdi :

Fuck The Water :

İlk postayı Tyrion’a koydu :

Ve o müthiş kombo :

Jofrey’in bakışları :grin:

Bundan sonrası Mesih’lige yukselis…

Kızıl düğün katliamında Arya’nın hayatı kurtarması :

images(5)

Ona verdigi hayat dersleri :

volum : 2

Volum : 3

Prensip sahibi olması :

lafı gedigine oturtması :

Varan : 1

Varan : 2

Varan : 3

Varan: 4

Varan : 5

Varan : 6

Varan : 7

Hayat tecrubesi :

Tanrı mertebesine yükselişi …

Varan :1

Söz o kızdan açılmışken,Sandor’un insani yönüne değinmeden olmaz.O sert ve gaddar görünümlü adamın pırlanta gibi kalbi oldugunu gordum …

Varan :1

Duygulandığım nadir sahnelerden biri.Reyizi ilk defa ağlamaklı gördüm :

Ölmek isteyen bir adamın Tahrik çabaları :

Ve mevzu Sansa’ya geldiginde ne kadar b.kt.n bir hayat gecirdigini anlıyoruz :

Yorumsuz ( :pensive: )

Bundan sonrası teferruat.“Eee birader diziyi komple paylaşsaydın,ne diye bu kadar uğraştın” diyenler olabilir.Efendim,Sandor sayesinde forumla tanıştım.kitaplara bulaştım.burdaki arkadaşlarla tanıştım.Hayatımda çok az karekterden etkilendim.Sandor da onlardan.onun için ne zamandır başlık açmayı düşünüyordum,kısmet bugune imiş.Mb’lar,Gb’lar kurban olsun ona.Harcadıgım zamana da acımıyorum, bugun izinliyim zaten. baslıgı actım ya,gerisi muhim degil…

Not : Hata varsa af ola.Kafam zurna gibi oldu.bir ara bakıp duzeltirim artık.

16 Likes
Babaya Veda / Sandor Clegane

Sandor reyiz bu serinin en baba karakteridir.
Hayatı biliyor ve ona göre davranıyor ki bence bu onun en büyük özelliği ve her ne kadar dıştan sert ve acımasız gibi görünse de içinde yumuşak bir kalbi var.
Oynayan oyuncuya da bayılıyorum.
Tam Sandor’luk bir oyuncu, bu karakter için doğmuş resmen.

Tazı’ya gereken değer verilmiyor. Sandor adamdır aksini iddia eden Gregor Clegane’dir.

4 Likes

Yazı çok güzel olmuş resimleri alsam sorun olur mu ?

Güzel konu olmus, emegine saglik.
Severim Sandor’u :slight_smile:

3 Likes

Eline klavyene sağlık. Hepsine bakamadım ama çok güzel bir derleme olmuş. Parça parça bakacağım.

2 Likes

Game of thronesta belki tek insani davranan karakter.İyisiyle kötüsüyle sevelim.

2 Likes

Hazır şöyle güzel bir Sandor konusu açılmışken benim izlerken çıldırdığım bir sahneyi de ekleyeyim dedim.
Küfürlü ama Sandor demek küfür demek :grin:

3 Likes

Sandor evrende en sevdiğim 5 kişi arasına girer çok muhteşem bir karakter sevmemek için neden yok

2 Likes

Sandor’u severim dizide ama kitapta onu çok soğuk buldum.

2 Likes

sandor olsun, jamie olsun bu karakterlere sonradan ısınan çok insan vardır, bende onlardan biriyim.

emeğine sağlık bu arada

2 Likes

Sandor şanssız bir karakter bana göre. Ve kitapta ki anlatımı ile dizide ki adam arasında fark var. Daha öncede yeri geldiğinde söyledim Sandor yanık tarafı olmasa yakışıklı sayılabilecek bir adam. Ayrıca çok yaşlı değil. Atletik ve fiziğinin düzgün olduğunu söylememde sakınca yoktur Sanırım. E bu adamın tek problemi yanık yüzü. O sıkıntı olmada adam Sansa’ya olur be abi. Veya Ejderha Prens ile Naeys gibi olurlar

1 Like

Eline sağlık çok hoş olmuş. Gerçekten uğraş verilmiş takdir ettim ^^

Evvela Sansa yı kolladın sonra Arya yı.Winterfell’in savunmasında yer aldın ve Arya yı bir daha kurtardın.Ömrün Arya yı kollamakla geçti gider ayak bir daha yaptın.Ned stark’ın kızlarını belkide ondan daha fazla kolladın.Winterfell’in önüne heykelini dikseler beton yetmez.Diziye renk kattın.Güle güle Sandor.Güle güle :broken_heart:

3 Likes

Üşüyoruz sandor reyis

2 Likes