Bir haneniz olsaydı simgesi hangi Hayvan olurdu?

Baykuş olurdu . Bilgeliği temsil ettiğinden dolayı .

Baykuş yapardım, onda ki gizem bir başka. Asalet ve büyüklük anlamında dehşet verici bir tür olmasa bile mantığı açısından Baykuş çok uyumlu hanem açısından :slight_smile:

Puma,Çita,Yılan bunların üstünde düşünüyorum hangisi daha iyi olurdu diye

Elbette ki Bozkurt. :slight_smile:

Tyreçl fanları ya da frey fanları boşa zaten. Bir tek hayvan koyduruyorsunuz! Ne kadar ırkçı bir yaklaşım!!
Leylak diyorum. Hatta leylak ve zambak!

Benim armam şey olurdu ya, flamingo. Gold rose renkli flamingo reis beyaz renkli bir zemin üzerinde kendini gösterirdi. Mottom da şey olurdu, APTALLIK ETME BİZ ZENGİNİZ.

Senin arman Firdevs Yöreoğlu olsun. Sözlerse ‘‘Saçmalama Biz Zenginiz’’

Armam kapı tekmeleyen Adnan Bey olsun. Mottom da BİHTER NEYİ İTİRAF EDECEK FİRDEVS HANIM, BEHLÜL’LE NE İLGİSİ VAR?! olsun.

Firdevs neyse de adnan hayvan mı be şopar!
Ben armamı ferhat yapardım. Tahta zemin üstüne fıstık yeşili gömlekli ferhat.
Mottomuz da:
Feratlar ve küpekler GİREmez

Kraliçem olacaksa eğer Firdevs Hanım olsun abi. Böyle kadınla yaşlanmaz insan oy yerler yerler

Adnan Ziyagil bir adet Slow Loris’tir. Kafasi sonradan geldiği için ‘slow’ ile gönderme yaptım. Bunu görememen üzdü hocam, kaçmazdı senden. Bir derdin falan mı var???

Adnan beyin bitter yiyişine hastayım da. Aljndım yani.

Baykuş veya Kurt Olurdu .

Asoiaf evrenine özgü bir hayvan olan gölge kedisini tercih ederdim.

Simge olarak boğayı düşünürdüm

5 tane zımba olurdu. Sıralı biçimde. Kafanızda canlanmadıysa Şenol Güneş’in kafasına bakabilirsiniz.

Karınca. Hayvanları çok severim ama karıncanın yeri başka :slight_smile:

Boğayı Nerden Seçtim Ben ya Kurt Tabiki Ya da kartal tarantula Ama boğa olmaz o zaman ben hangi kafadaydımda boğa dedim bilmiyorum

At kafası olurdu kesinlikle. Yan ürünler yani kardeş değişimi, piç kontrolüne maruz kalındığında sembol kırmızı gül, unicorn boynuzu, veya çakmağa maruz kalan ve sıvı taşıyan kaşık olurdu. Fantastik olmaz mıydı bu?

Gneçler, hane armalarının anlamlarını araştırıp gelirseniz güzel olur. Hane armaları başlı başına bir konu. Heraldy yani.