Bir Stark daha güneyin oyunlarına kurban gitmemeli

Arkadaşlar şimdi 1 sezonu 3. kez izledim ve kaç Starkın daha bu oyunlara kurban gideceğini düşünmeden edemedim.sizler :slight_smile: lordlarım ve leydilerim lütfen sessiz kalmayın.

Bence sen 2.sezonu da 3 kere izle :confused:

Kampanya başlatalım.

Mukadderat, Eski Tanrılar öyle yazmış :confused:

tumblr’dan anlasam ‘‘GRRM şikayet,küfür ve dilek kutusu’’ blogu açacaktım.

Nasıl toparlanacaklar hiçbir fikrim yok artık kazanan tarafta olmalarını istiyorum.

Kış geliyor… Lannisterlar için ! Freyler için ! Boltonlar için !

;(

Stark’la böyle saf olmaya devam ederlerse daha çok kan kaybederler.Hiç anlamıyorlar politikadan,entrikadan.

Stark’ların yeri kuzey.
Boğaz’dan aşağı inmeyecekler,taht oyunlarına falan da girişmeyecekler.Orda gül gibi geçinip gidecekler.Başka türlüsü olmuyo,gördük.

Boğaz’ı geçince g0t baş ayrı dağılıyo bunlarda :smiley:

Girişi koruyan Reed’ler olmayınca tabi :wink:

Şu Reedleri bir görebilsek. :smiley:

Jojan ve Meera gibiyse hepsi en kral hane Reedlerdir.

+5000000

birde o müthiş nymeria nın yüzlerce kurttan oluşan kurt sürüsü var… bu kurtların starkların yanında savaştığını düşünemiyorum…

Starklar geri gelecek dertler bitecek … :slight_smile:

her zamanki gibi kış yine ilk starklara vurdu

Aslında Stark’lara ne olduysa yaz sonu-sonbahar dönemlerinde oldu.
Bence asıl,kış mevsiminde Stark’lar yükselecek.

Kış bi türlü gelmedi

aslında starklara yaz farketimyo cok tywinin bi sözü vardı “bizim kış dediğimiz seyle adamlar koca bir yazı gecirio” dıe

Ya bariz bu serinin galibi Starklar olacak yani daha öncede demiştim Martin bize baştan onları gösterdi, tanıttı, sevdirdi, ilk bölümü izleyen bir insan Starklar tahta oturur der ama Martin bu düşünceyi kafamızda iyice imkansızlaştırıyor ki serinin sonunda vay canına aklımı ucundan geçmezdi diyebilmemiz için.