Bölüm hakkında

#1

Arkadaşlar 1 Haziran 2012 tarihi ile forumumuzun Yarışmalar kısmı aktif hale gelmiştir. Hepimize uğurlu olsun .

[i]* Yarışmalar aylık olacaktır , her ay güncellenecektir. Güncellenen yarışmalar silinmeyecek ve Geçmiş Yarışmalar adlı bölüme gönderilecektir.

  • Yarışmaya katılım 15 gün içerisinde olmalıdır. Yarışma başladıktan 15 gün sonraya kadar süreniz vardır katılmak için ; daha sonra konular kitlenecek ve oylama başlayacaktır.

  • Oylama anket ile olacaktır. Oylamada 15 gün sürecektir. Oylama yapıldıktan sonra yorum ile neden oy verdiğinizi açıklayabilirsiniz.

  • Kimse kendine oy atamaz. Açık anket olacağından kimin kime oy atacağı görülür.

  • Yarışmaya katıldıktan sonra resmi değiştiremez , yada edit kısmından düzenleme yapamazsınız. Eğer yapmanız gereken zorunlu bir durum var ise düzenleme yaparken belirtmek zorundasınız. Aksi halde diskalifiye olursunuz.

  • Lütfen hakedene oy verelim , adil yarışma kısmı olsun.

  • Yarışmalar kısmında öneri,şikayet ve sorularınız için bana mesaj atabilirsiniz. Bu bölümün yetkisini üstüme aldım.[/i]

Şimdilik bu kadar , hepinize iyi eğlenceler . Bol katılımlı yarışmalar olması dileğimle :slight_smile:

#2

ya bir sey sorucam da su imza yapımını bir açıklayabilecek biri varmı

#3

Soruların için bana özel mesaj atabilirsin.

#4

Ayın en aktif üyesi
yarışmaısını anlamadım. katılmak istiyorsak başlık altına katılmak istiyorum mu yazıcaz?

#5

Bence çok saçma aa ben en aktif üyeyim diye ergen gibi mesaj mı atıcam yani ?

#6

Evet ya da bana özel mesaj atabilirsiniz bende o başlığa adayları yazacağım.

Forumda sürekli aktif olup , paylaşım yapan arkadaşlar var. Bizde o arkadaşları ödüllendirmek için böyle bir yarışma yaptık , çalışmanın karşılığını alması için. Ve aday olan üyelere , diğer üyeler görüp oy verecek. Ergenlik bunun neresinde ?

#7

Ergenlik bunun şurasında; eğer bu aktif üyeleri yönetici arkadaşlar seçip ankete isimleri yazsaydı o zaman kabul. Ama şimdi ben -olmasam bile- çok aktifim aday olmak istiyorum demem çok saçma. Ego tatmini gibi birşey.

#8

Aktiflik göreceli bir kavramdır , bir yönetici der ki hayır a üyesi aktif diğer yönetici b , ortak karara varılmaz. Ama isteyen üye katılırsa yarışmaya , o kişi aktif olmasa bile aktif olmadığından oy alamayacağı için ona bir yararı yok. Üyeler kimin aktif olup olmadığına karar verebilir , üstelik bu yarışmanın amacı tamamen üyelere yönelik olması. Biz hiç karışmıyoruz. Ego tatmini ?

#9

Herşey açık daha ne anlatayım olaya bakış açısı demek ki “ben burdayım ben aktifim” olayı bana ego tatmini gibi geliyor.

#10

Yahu sana özel mesaj atılmıyor ki. :smiley:

Ya da ben henüz “deneme aşamasında üye” falanım da o yüzden mi atamıyorum.

#11

Ben de pek mantıklı bulamadım bu aktif üye olayını ama bakalım.

#12

2 üye mesaj attı ama bilmiyorum , çoğunluk istemezse ya da iyi çoğunluk olmazsa birdahaki aya iptal ederiz. Çünkü bütün forum sitelerinde bulunan bir yarışma bu