Bran Stark ve Tayfası

Öncellikle merhaba :slight_smile:
Bran, Rickon ve ulukurtları. Hodor, Osha, Meera ve Jojen Theon Kışyarı’nı aldıktan sonra bir gece kaçtıkları izlenimi vererek mahzenlerde saklandılar. Daha sonra Ser Rodrick Cassel, Kışyarı’nı kuşatma altına aldı. Bu bir gün bile sürmeden Bolton piçi tarafından kırıldı ve ardından bütün Kışyarı alevlere verildi. Artık dışarıya çıkma kararı alan grup, tanrı korusunda Üstat Luwin’i bulurlar. Üstat onlara ayrılmaları gerektiğini söyler onlarda bunu onaylar. Rickon, ulukurdu ve Osha ile ayrılıken Bran ulukurdu Yaz, Hodor, Jojen ve Meera ile ayrılır. İlk başta nereye gideceklerini bilemeyen tayfa, sonradan birkaç kuzeyli lordun yardımına sığınmayı düşünmüş ama vazgeçmişlerdir. En sonunda Jojen’in tavsiyesine göre Üç Gözlü Karga’yı bulmaya karar verirler ve Bran’in piç ağabeyi Jon Kar’ın arkadaşı Samwell Tarly’nin yardımları ile Sur’u aşarlar. Sur’un ötesinde Soğukel diye adlandırdıkları eski bir korucuda tayfaya katılır. Buralarda pek birşey olmaz ve en nihayetinde Karga’yı bulurlar.
Buraya kadar sorunsuz sualsiz geldiler. Şimdi ne olacak?

3 gözlü kargaya iyi biri değil diyenler var ve ben bu görüşe yakınım

Etrafları WW ler ile çevrili bende bilmiyorum ne olacak
Büyük savaşı etkileyecek şeyler olacak orası kesin ama işte ne olacak. Dizideki gibi çıkıp gideceklerini ben sanmıyorum bayağı farklı olaylar olacak