Bran the Broken

Kendisi 6 krallığın koruyucusu, 3 gözlü kuzgun ve noksan bran ünvanlarının taşıyıcısı westeros’un gördüğü en büyük yiğitlerdendir.

Jaime tarafından kötürüm bırakıldı.

Theon tarafından hor görüldü uzun bir yolculuğa çıktı.

Uzun bir eğitimden geçti ve Night King tarafından işaretlendi ve psikolojik bir savaşa girdi

Mağarada öldürüldü.(artık bran stark olmaktan çıktı).

Kendisini yem etti.

Son sahnede ne için geldiğimi sandın söylemi, yedi kralığa yol gösterir misin sorusunun cevabıydı, yani tasarlayıp önce mad king’i delirtip robert’i öldürtüp dany’i delirtip jon’a öldüren bir karakter değildi(aslında olabilir çünkü hepsinin kötü hükümdarlar olabileceğini bildiği için yaptırmış olabilir, bu da onun iyi birisi olduğunu gösterir).

Tyrion ben el olmak istemiyorum dediğinde bran de ben de kral olmak istemiyorum dedi, bunu kaçırmayın lütfen.

Umarım devam dizilerinde kendisini görebiliriz.

Çok yaşa Bran the Broken, hükmün daim olsun,duruşun çakalları korkutuyor.

2 Likes

sandor reisten gelsin kendisine en derin sevgilerimle FUCK THE KİNĞ

11 Likes

Yıkık Bran, yıkık kuleden düştüğünde ölmeliydi.

2 Likes

Aynı zamanda bu karakter yüzünden Hodor canından olmuştur. Amacının ne olduğu koca bir soru işaretidir. Madem geleceği görebiliyorsa Westeros’ta olup biten her şeyi biliyor demektir. Buda onu tam bir sinsi yapar. Çünkü insanlara yol göstermek yerine tahta rahat bir şekilde oturmayı tercih etmiştir.

9 Likes

Bunun yüzünden Jojen Reed,Yaz ve Hodor ölmüştür.

Geleceği görme yeteneği varsa Danynin şehri yakıp kül olacağını bildiği halde onu harcayıp başa geçmek için sessiz kalmıştır.Kolaylıkla ejderhayı warglayıp bu katliamı engelleyebilirdi.

Yiğit değil sinsi şerefsizin önde gelenidir.Ablası sinsi hırslı Sansayla hükümdar olmak için taht oyunları oynamıştır.Sansa ile birlikte son sezonun gerçek zalimleridir.

3 Likes

En nefret ettiğim Game of Thrones karakteri unvanını Joffrey’nin elinden almış ergen. Bunun 8 sezon boyunca hiçbir faydasını görmedik. Bir sürü hayatı da mahvetti. "Bunca yolu bosuna mı geldim ;)))"deyince hele elimde ne varsa ekrana fırlatmamak için kendimi zor tuttum. Sen bu zamana kadar ne yaptın da kral olmaya hak kazandın gerizekalı?

Dany ve Jon’un arasını açmak için Jon’un kimliğini kullanmis sonra da utanmadan haklı kralı sura göndermiştir. Kötü kalplidir, sinsidir, Dany’i delirtene kadar uğraşmış, sonra delirince müdahale etmemiş ve yüzbinlerin ölümüne seyirci kalmıştır. Tyrion da “Ondan daha iyi hikayesi olan kim var?” diyerek beyinsiz olduğunu tekrar ispatlamistir. Çünkü o dizide ana karakterleri geçtim Qyburn’un falan bile Bran’den daha iyi bir hikayesi vardır. Dizinin final villain’ıdır.

4 Likes

Denildiği gibi her şeyi bilip bir şey yapmamış olanları rahat sandalyesinde en sevdiği dizisini izler gibi izlemiştir elinde mısırla muhtemelen
Bu süre zarfında sadece tuhaf tuhaf konuşup insanlara rahatsızlık verecek şekilde bakmıştır. Kendince eğlenmek için böyle davrandığını düşünüyorum.
Konseyine, elinde Jongon’un gerçek anne babasının belgesini bulunduran Sam’i almış ve Jongon’u halasını öldürmesi için gazlayan İblis Tyrion’ı El yapmıştır ayrıca
Yani cidden Bran>>>>>>>Tywin,Varys,Baelish,Olenna
İçinden nasıl bir şeytan çıktı çocuğun hahahaha

Tahta ihtiyaç olmayan bir kralımız var. Kendisinin iyi ve mert bir kral olacağından eminim. Jaime tarafından kutsandı daha ne? Onca yolu boşa mı geldim diyerek ne kadar ileri görüşlü olduğunu herkese göstermiştir. Ablasına kıyak yapan adam gibi adam. Herkes öyle korkuyor ki bu ergenden kimse ses çıkarmıyor orada neden sadece kuzey diye. Ayağınızı denk alın he! :smile:

Aslında nefretlik bir durum yok sende benim gibi Jon yerine Bran’ın kral olmasını sindiremedin ama dizideki Jon bu tarz istekleri olmayan bir karakter olarak yazıldı ve zaten istediğini aldı onu piç olmasını umursamadıkları için onları güneydeki herkesten daha fazla benimsemiş ve sevmişti asıl istediğini aldı aslında mutsuz sona ulaşan tek kişi Dany oldu bu finalde.Ben kitapta hala Jon’un kral olacağı fikrindeyim kitapta ki Jon’un ne kadar farklı bir karaktere sahip olduğunu biliyorsunuz.

Düt düt çekilin broken Bran geliyor :wheelchair::wheelchair::wheelchair:

1 Like

@Scream Hahahaha :joy::rofl::sob:
Bu nasıl son yha :weary:

1 Like

Sorma rüyayı yaşıyor gibiyim, hayatımda böyle kötü rüya görmedim :rofl:

1 Like

Bence kabus. Onca yolu boşuna geldim ve ardındaki ufak gülüş hiç aklımdan çıkmayacak bir kabusun hatırlayabildiğim kalıntıları gibiler :fearful:

1 Like

Yalnız ne filmde ne de dizilerde ben böyle berbat son görmedim. Hiçbir şey hissetmedim ne mutsuz ne de mutlu saçma sapan bir şeydi :sweat_smile:

1 Like

Söylenmenin bir anlamı yok. Biz kitapları bekliyelim. Bran’de yeni kerhaneler açsın. Tabi Bronn o konseyde boşuna yok. Yüksek Bahçe Lordu ve Güney Muhafızı o.

1 Like

Demek ki bu hayatta kimse diz çökmeyecek diz çökünce beyin denen o şey kalmıyormuş onu öğrendim tek :rofl:

1 Like

:joy: iyi dedin. Westeros zaten salaklar kıtası. Ben Bronn’un komik anlarını izlemeye gidiyorum (her anı öyle zaten). Bronn’dan sörlüğe ve sörlükten lordluğa nasıl yükseldiğini izlemek keyifli. Ve sadece bir lord da değil. Güney muhafızı ulan! Azmi ile nerelere geldi nerelere örnek alın şu adamı biraz. :+1:t2::dagger:

2 Likes

Yoo Jon’un kral olmaamsiyla alakası yok. Bran’i sezonlardır sevmiyorum. En son yaptiklari da tuz biber oldu.

Dizi öyle kötü işledi ki önceki krallardan farkı yok. Sen madem geleceği görüyorsun Dany’nin insanları yakmasına engel olabilirdin, uyarabilirdin. Bir de Sam’e Jon’a gerçeği anlatmasını isteyerek bariz taht oyunu oynamış oldu. Sorarlar adama diyar adına 8 yılda dizi bir milim ilerledi mi şimdi diye? Demir taht bir nesne onu yakmak görüntüde bir hareket arka planı doldurmadıktan sonra. O kral olmuş ya da beri ki kral olmuş… Mesele kim kral olursa olsun bir ilerleme kaydetmektir iyi hikayecilikten bahsedeceksek, yaşananların bir anlamı olacaksa. Ama eee ne oldu şimdi diyorum, mevcut hikayede Baelish’in tahta geçmesiyle Bran’ın tahta geçmesi arasında bir fark yok. Hiçbir anlamı kalmadı yaşananların. Dizi kendi açtığı parantezleri kapatmadığı gibi son sezonda yeni parantezler uydurup onları da dandik bir şekilde kapattı.

3 Likes