Brandon Stark'ın Gelecek Kitaplarda Yaptıkları

Brandon Stark

3.Kitap Kılıçların Fırtınasında

Brandon Hodor Jojen ve Meera Reed’le beraber Kışyarınd’dan ayrıldıktan sonra Kurt Ormanı gider.Kurt Ormanında Yaz’ın zihnine girerek kurtlarla kavga eder ve galip gelir.Ardından Dag Klanlarının bulunduğu daglara giderler.Dağlarda bir Lidde yiyeceğini Brandon’la paylaşır.Brandon’da "Kışyarın’da bir gün yeniden bir Stark olacak oStark dostlarını çağıracak yediği her lokmanın karşılığının 100katını ödeyecek."sözleriyle kendine yemin eder.Dağları geçtikten sonra Kraliçenin Taçı adlı kalede dinlenirler.Bu sırada Yaz’ın zihnine girerek Jon’un Yabanıllardan kaçmasına yardım eder.Kraliçenin Taçı’ndan ayrıldıktan sonra Sur’daki Gece Kalesi’nde konaklarlar.Samwell Tarly’nin yardımıyla Sur’un kuzeyine geçerler.Sur’un kuzeyinde Sogukel lakaplı akgezenlere benzeyen ama akgezen olmayan biri tarafndan karşılanırlar.Büyük ihtmal bu kişi Benjen Stark’tır.

5.Kitap Ejderhalarla Dans

Sogukel Brandon Ormanın Çocukları ve Üç Gözlü Karga’nın bulunduğu bir mağaraya götürür.Mağarada akgezenlerde vardır.Brandon Hodor’un zihnine girerek akgezenleri öldürür.Daha sonra Üç Gözlü Kargadan son Yeşilgören olmak için eğitim almaya başlar.Eğitim sırasında öğrendiğimiz bilgilere göre Üç Gözlü Karga aslında Kral IV.Aegon’ın gayrimeşru oğlu Kral Eli ve Lord Kumandan’lık görevlerinde bulunmuş “Kankuzgun” Brynden Rivers’tır.Brandon eğitim aldığı sırada Ormanın Çocukları Brandon’ın sakatlığını iyileştirmeye çalışıyor.Brandon Büvet ağacı tohumlarından yapılmış bir macunu içerek geçmişi görüyor.Geçmişte babasının Kışyarı’ndaki Büvet agacında dua ederken görüyor.Brandon babasına seslenir fakat Eddard Brandon’ın konuşmasını rüzgar olarak duyar.Eddard duasında Jon ve Robb’dan bahsetmektedir.Eddard "Kardeş gibi büyümelerini istiyorum.Tek isteğim bu lütfen bunu sağlayın."diyerek dua ediyor.

‘‘En güçlü ağaçlar, toprağın en karanlık yerlerine kök salar.Karanlık senin pelerininin olacak, kalkanın olacak, ana sütün olacak. Karanlık seni güçlü yapacak.’’

Kankuzgun-Brandon Stark

açmayın böyle konular :smiley: dayanamadım açtım konuyu.sonra nefsime hakim oldum direk aşağıya indim.ama dayanamıyorum :smiley: :smiley: kendimle mücadele ediyorum şuan

Ak gezenleri obsidiyanla mı öldürüyor. Ve kaç tane ak gezen var