Brann ve Rickon'un Akıbeti

Daha ikinci kitaba başlayamadım ben meraktan ölmeden biri beni kıymetlilerimin akıbeti hakkında bilgilendirebilir mi :frowning: nereye kaçıcak bu yavrular,ne yerler,ne içerler,rickon koşturur terler içmesin öyle soğuk su,osha havlu koysun sırtına :’(

Bran, Hodor, Meera ve Jojeen kardeşler Duvar’a gidiyor. Coldhand sayesinde Duvar’ın ötesine geçecekler ve ormanın çocuklarıyla karşılaşacaklar.

Osha ile Rickon’da Skagos’a gitmiş sanırım. Öyle özel olarak hikayeleri anlatılmıyor.

Brannla Rickon da mı ayrılıyor?! Ulan GRRM!!! Nasıl anlatılmaz ya,öylece gidiyor mu Rickon,bu mudur?!

He öyle valla. Ama Davos Rickon’u almak işin Skagos’a yolculuk ediyor.
Onun sayesinde anlatılacak yani.

Umarım! Ciddi seriden soğudum bir an. stannis istiyor sanırım rickonu? Ayrılma kararını neye göre veriyorlar,hala çok mantıksız geliyor bana.
Söz konusu bu çocuklar olunca olaya duygusal yaklaştığımı fark ettim :stuck_out_tongue:

üstet luwin diyor. Robb’un veliahtları bir arada olmamalı. Tıpkı Luke ve Leia’nın ayrılması gibi.

May the Force be with you

arkadaşlar serinin 4. ve 5. kitabnının orjinalini internetten bulabilir miyiz ? çevirisini yapmayı düşünüyorum bilen varsa yardımcı olur mu ?

Bulabilirsin ama Korsan olmayacak mı yaptığın?

bran kral olsun sonunda iyi bir çocuk iyi yönetir bnce

Bence de Rickon’a kalacak ki miniminnacık haliyle sahip olduğu çelik gibi irade,öfke ve kuvvet bileşenleri büyüyünce ne olur kim bilir. Benim gönlüm Rickon ile. O kadarki yedi krallığı alsa şaşırmam üstüne de döner “Aferin oluşuma ne güzel aldı öyle…” derim :stuck_out_tongue:

Targaryenler tahtı tekrar alırsa yalama olur diye düşünüyorum amma elakin

rhaegarın oğlu aegon tahtı alırsa hoş olur,dany değil. Aegon,bahtsız eliamın bahtsız oğlu,güneyi; Rickon delibaşı da kuzeyi yönetse uuu beybi. Daha ne.

Brann daha bilge,daha üstadımsı bir yetişkin olup ,Jon gibi bu işlere he deyip geçecekmiş gibi geliyor. Jon konusunda da aynen Barristan gibi düşünüyorum.

Rheagar oglu olarak 5.kitapta anlatılan kişi Maelys Blackfye’ın torunlarından biri Aegon’ın kılıgına giriyor zaten Blackfyre ve Targaryenlar akraba kimsede şüphe duymuyor çocugun Targaryen oldugundan