Bu gün benim doğum günüm ... ))

bir yaş daha geldi geçiyor :))

İyi ki doğdun o zaman :smiley:

kuzgun göndermiştim ama burdan bi daha söyleyeyim,nice yıllara :slight_smile:

şimdi hazır yeri gelmişken belirteyim,DOĞUM GÜNÜ gibi bi başlık açılsa hiç fena olmaz aslında.Kimin/kimlerin doğum günüyse ordan kutlanır.
Ben bazen doğum günü kısmına bakmayı unutabiliyorum,bazen o gün foruma girmeyebiliyorum.hem böylece sonradan da olsa herkesin görüp kutlayabilme imkanı olur

bende bu şekilde düşünerek başlık açtım boylece yeni bir forum alışkanlıgı/ gelenegi baslar belki diye

Doğum günün kutlu olsun nice senelere :slight_smile:
Kaç yaşına girdin? Profildeki gerçek değildir diye tahmin ediyorum :slight_smile:

nice mutlu senelere …

jojen in dediği gibi bir konu açılmalı ve altına isteyen herkes kendi doğum gününü yazar ve hepsi ilk mesajda sırasıyla toplanır… ocak tan aralık a kadar liste şeklinde yapılır …

İyi doğum günüler

mutlu yıllar, ayrıca bugün çeviri ekibine alpank’ı da aldık ve Gendry’i de umarım terslik olmaz =)

86 izlenme 6 kutlama mesajı nasıl yorumlamam lazım bilemedim ))

iyi ki doğdun :smiley:

Buradan böyle bir etkinliğin (herkesin konu açıp doğum gününün kutlanması) kimsenin ilgisini çekmeyeceğini anlayabilirsin :slight_smile: İyi doğdun kardeş sevdiklerinle sağlıklı mutlu bir ömür dilerim.

Ben genelde forum olsun facebook olsun doğum günü kısımlarını kapatırım ne kimseninkini kutlarım nede kendiminkinin kutlanmasını isterim bilmiyorum hoşuma gitmiyor bu doğum günü olayı.

Doğum günü kutlu olsun. Hediye alamadık. Kusura bakma. Çok acele oldu. xD asdfasghfhasfa