Bu sahneyi izlerken hissettikleriniz

Ben son ana kadar inanamamıştım ve o an içimden cofriye karşı geçen duyguları şurada kelimelere dökmem yakışık almaz.

al benden de o kadari, walking dead in en son bölümdeki rick in halinden beter oldum

Aman kimse uyarı vermeden spoiler butonu içine al, zira herkes senin benim gibi izlememiş olabilir. :slight_smile:

kusura bakma :smiley: ama en yakın zamanda izle

Kelimelerle anlatılamaz ya… En çok Arya için üzülmüştüm. Ağzım açık kalarak izledim resmen… :sad:

ben çok üzülmüştüm ve westeros halkından iğrenmiştim

Bu bölümü rahat rahat izliyordum.Alıştık tabi böyle karakterlerin birisi çıkıpda kurtarma sahnelerine,dedim birisi ok ile celladı öldürür,diğeri kalabalığın içinden çıkar kurtarır Ned’i…
Ama…nereden bileceksin ki GRRM’yi??

Nedense Petyr ve Varys’e sevgim artmıştı.Joffrey’in de Jamie’yi kurtarmadan Ned’i öldürcek kadar salak olduğunu anladım.

Sahneyi izledim önce şoka girdim sonrada babama koşup adamı sarstım “baba Ned öldü, baba öldü, Ned baba, Neeed!” diyince adam korktu tabi. Sonra psikiyatriste gitmemek için 2 saat dil döktüm orası ayrı…

hiç değilse 1 seans gitseydin pisikiyatrise baya sarsılmışsın sen.

heheh şöyle bi ofisine uğrasaydın en azından :smiley:

Hiçbir şey. Sadece boş boş bakakaldım. Bir arkadaşım “Başrolleri bile öldürüyorlar, kesinlikle izlemelisin,” diye tavsiye etmişti. Bu sahneden sonra o arkadaşıma sonuna kadar güvenmeye başladım. Ancak 2. izleyişimde duygu patlaması yaşayabildim.

Ondan değil 1 günde dizinin sezonuna gelince kendimi bir an Game Of Thrones’un içinde hissettim sonra geçti ama. Hem zaten hep öyle deliyimdir biraz psikiyatriste gerek yok :slight_smile:

Kitabı önce okuduğumdan aha geldi malum sahne diye heyecanmıştım :smiley:

emin misin gerek olmadığına? :d

Yok bence. Deli olsa kendini akıllı zannederdi :slight_smile:

Aynen bana da anısı odu, Ned’i izledikçe “gitme oraya, yapma etme dur” falan diye söyleniyordum kendi kendime ama olan oldu :smiley:

Herkes biraz delidir ben birazcık deliliğimi dışa vurmayı seviyorum :slight_smile:

[quote="-Petyr_Baelish, post:19, topic:2238"]

Herkes biraz delidir ben birazcık deliliğimi dışa vurmayı seviyorum :slight_smile:
[/quote]ama fazla dışarı vurma bence tadında bırak :slight_smile: