Bunu da alın

allaam kör olaydım da görmeyeydim :frowning:

Ulan stannis seni sevmiyorum şu Renly’i katlettin ya hem de savaşla değil büyüyle yazık be sana eğer renly ölmese robb da ölmezdi Lannisterların işi biterdi. O bolton piçi önce theon a sonra da sana ayarı verdiği için mutluyum

@hardefection Robb’un tek hatası Freylerin kızı ile evlenmemesiydi.

Theon’u esir olarak tutmaya devam etmeliydi.
Sansa ve aryayı geri alamayacağını bilmeli jaimenin kafasını kesip kuzeye çekilmeliydi böylece demirdoğumlu işgali engellenir, bran rickon kaybolmaz, cat ve robb dahil onlarca kuzeyli yaşardı

Silver Prince sen mi yaptın bunu ?

Bunu yaparken öyle bir Baratheon nefreti vardı ki içimde. Utanmasam kötü adam gülüşü atacaktım. Sevmiyorum bu adamları.

@leydimley ln olm hadi ben geldim bi halt yedim baktım da sen bari kaç kurtar kendini :frowning:

Siz de lyannayı kaçırdınız vs neyse Brandonla Rickard a ne yaptınız be birisi kardeşi birisi kızını kaybetmiş siz de yaktırdınız.

@generalsquirtle Komiklik için yapmadım. Nefretimi kustum resmen. Tiplere bak :’(

@GeneralSquirtle valaha iyi uyardın şimdi kaçıyorum yavaş yavaş gözlerim ağırlaşıyor .

@hardefection Kızı vermeye değil, almaya geldiler. Krala karşı gelmektir bu.

Yalan yok değişik olmuş.

Komikli (?!) caps yaptı vatandaş, “bunu da alın” dedi, gittiler kendisini aldılar :smiley: Belki de bu capsimsi yüzünden banlandı :slight_smile:

Bence dikkatli bakılıp iyi incelendiği zaman caps’in derin bir mizah içerdiği farkedilebiliyor

Denedim ama, o da büyük başarı .
Benim gibi denemek isteyen arkadaşlar için link
https://www.google.com/?gfe_rd=cr&ei=pQqZVvKBJsqz8wfvqJWQBA#q=caps+yapma

Yanılıyorsun dostum Leydimley. Bence Silver burda postmodern bakış açısıyla sürreal bir hava yakalayarak sanatını muhteşem bir şekilde icra etmiş

Saçmaydı lan sildim .d:d:
asdfghjklşizxcvbnmöçqwertyuıopğü

Bir gerçek sanatçının daha üzerini çizdi bu antidemokratik yönetim. Sanatını beğenmesem de saygı duyardım!!