Büyük Kuzey Komplosu

Geek bizim forumu takipte mi acep? :stuck_out_tongue:

Geç bile kaldı atmak için :smiley:

Kuzeyliler bir Stark varisi bulup Boltonları yok etse bile Ak Gezenler geldiğinde ne kuzey kalacak nede kuzeyliler.

Herkes Rickon ve Jon’u konuşuyor ama,Brandon Stark ihtimalini konuşan yok,sonuçta sakat bile olsa hayatta ve oda Stark.

Konuşulmuyor çünkü dediğin gibi “sakat” ve dahası hala “ölü” kabul ediliyor. Kuzeyliler Jon ve Rickon üzerinden ilerliyor.

Yaşadığı ortaya çıkarsa,konuşabilirler bence,yürümeyen ve sakat bir Stark’ı bile,en sağlıklı Bolton’a tercih eder Kuzeyliler.

Rickon’da ölü kabul ediliyor sonuçta ama yaşadığı dedikodusu var,Brandon için de aynısını geçerli olabilir.

Güzel de yürüyen, konuşan 2 Stark erkeği var iken sakatı kim ne yapsın? Hele de biri yetişkin erkek iken.

(Forum kuralları gereği alt alta ileti atmak -flood- yasaktır. İletiler birleştirilmiştir.)

Brann gelip lord olsa bile Stark soyu Rickondan devam edecek. Bu yüzden hatta dizideki gibi Brann in feragat etmesini bile bekliyorum ben Rickon adına
belkide büyük savaş finalinde ölecek,her koşulda ulaşılabilir durumda olan Jon, Rickkon ve Sansa olacak, soy bunlardan devam edecek. Hatta Brann, Rickonla ayrılırken ayrı olmamız daha iyi gibi cümleler kurmuştu Lordluğu kast ederek, aradım bulamadığım şuan o alıntıyı

Veraset sistemine göre,Brandon,Jon ve Rickon’dan önce geliyor,Jon daha piç ve soylu değil.

Robb’un vasiyeti ile meşru hale gelmiş biri piçlikten kurtulmuştur ve haliyle verasette en büyük erkek olarak öne çıkıyor. Robb-Cat konuşmasını hatırla, Freylere gitmeden önce.

Vasiyette yazanın Jon olduğu kesin değil.

buna bende katılyorum, dahası yazarın jon u targ olarak meşru hale getirecekken niye stark olarakta meşru hale getirsin ki…
bu jon un targ olarak meşru kimliğinede zarar verir bence