Buz ve Ateşin Şarkısı serisindeki en iyi kitap?

Sizce en iyi kitap hangisi? ben okumadım ama aldığım spoilerlara göre Ejderhalarla Dans gibi duruyor.

Kılıçların Fırtınası bence.

Ejderhalara Dans en iyisi. Kargaların Şöleninin de olaysız geçmesinin sebebi de Ejderhalarla Dans gibi bir kitaba hazırlık kitabı olmasıdır

O kadarda bekledik kargaların şölenini. Çok mu sıkıcı?

Kılıçların Fırtınası bence de.Daenerys bölümleri 5. kitapta beni harbi baymıştı.

Kargaların Şöleni entrika tabanlı daha çok :smiley:

neyse o da iyiymiş ben severim entrika falan :smiley:

Bende severim entrika :smiley:

Neyse bence 4.kitap ilk kitap gibi olacakların tabanını hazırlıyor o yüzden sıkıcı olabilir bu da bize koyabilir :smiley:

Anket ekledim.

aynen hemde nasıl koyar :smiley:

Konuyu da kitap serisi başlığına taşıdım böyle daha iyi

tamam teşekkürler :slight_smile:

Okuduğum en iyisi Kılıçların Fıtınası ama yediğim spoilere göre Ejderhalarla Dans :smiley:

Taht oyunları bence. İlk kitapta her şeyin sınırları belliydi ve ilk oluğun için ayrı bir tat veriyordu.

Kılıçların Fırtınası - Her bölümü ayrı bir tat ayrı bir heyecan veriyordu.

Normalde bir kitaba bağlanırsam 3-4 saat aralıksız okurum ama Martincim o kadar güzel yazmış ki kıyamayıp ara ara okuyordum .

Kılıçların Fırtınası bence.Çünkü bütün karakterlerin önemli kararlar verdiği eylemler yaptığı bir kitaptı.Kimsanin pov’u sıkıcı değildi bide.

POV ne bu arada?

Olaylar bakış açısından verilen karakterler.

Bran , Catelyn gibi

Tamam, sağol.

Kılıçların Fırtınası ve Ejderhalar ile Dans kitaplarını heyecanla konuşuyorlar daha iyi olduğunu söylüyorlar…
ben ilk 3 kitaptan ayrı ayrı zevk aldım ama Ejderhalar ile Dans’ı çok merak ediyorum ve Ejderhalarla Dans en iyi fantastik kitap olarak adaylığı da kesinleşti…
oy veremiyorum çünkü sadece ilk 3 kitabı okudum