Buz ve Ateşin Şarkısı serisindeki en iyi kitap?

Kılıçların Fırtınası savaşın sonucu belli oluyo bundan heycanlı kitapmı olur :slight_smile:

-Spoiler-
Ama Ejderhalarla Dans’ta tekrardan başlıyor savaş :wink:

Altıncı kitap maanyak olucak :smiley:

kılıçların fırtınası bence.adam destan yazmış 1000 sayfa :DD

Her kitabı güzel yazmış adam :slight_smile: 4. biraz adi :slight_smile:

Türkçe olan kitapları okudum şimdilik, en iyisi Kılıçların Fırtınasıydı.

İlk 3 kitabı okudum ben. En beğendiğim Kılıçların Fırtınasıydı.

İlk 3 kitap içinde en iyisi Kılıçların Fırtınası. 2. kısmında hiç bir bölüm sıkıcı değil, aksine hepsi heyecanlı. Keşke unutup bidaha okusam diyor insan :smiley:

Bence diğer iki kitap da Kılıçların Fırtınası kadar iyi değil.
6.kitap olur belki.

Kılıçların Fırtınası’nı 4.kez okuyorum.Ve Ejderhalarla Dans’ı ingiliz arkadaşım bana face’den kısa kısa atıyor.Ejderhalarla dans mükemmel.Kılıçların fırtınası çoktur diye Ejderlere verdim,Mutluyum :smiley:

Ejderhalarla Dans’ta güzel fakat bir Kılıçların Fırtınası tadında degil Martin adam öldürmeye alıştırdı bizi.Daenerys’ı flan öldürse çok mutlu olucagım

bence 4. kitabın sıkıcı olmasının ndenleri jon, deanerys, tyrion, bran, stannis bölümlerinin olmaması

Martine sorsan en sevmedin hane kim diye stark der heriflerin hepsi ayrı şekil ölüyo koskoca starkları kuruttu

Stannis’in zaten Pov’u yok.Stannis 2.ve 3.Kitapta Davos’tan anlatıldı

iki tane Stark öldü abartmaya gerek yok.Asıl Lannister’ları gebertip duruyor.

Tywin, Kevan, Joffrey, Kevan’ın ortanca oğlu, Tyrek Kehanete göre Cersei ve çocuklarıda ölecek

Stannis gümbür gümbür gelecek.Adaletin Gazabı Stannis Baratheon

1. Kitap en iyisi. Sonra 5. Ben dorduncu kitaptaki Greyjoy ve Brienne kisimlarini cok sevmistim ama aaa karakterler gozukmuyor diye gicik olanlar var o bolumlere. Aksiyon az bu kitapta digerlerine gore ama bence bu bir eksi degil arti biraz durulmasi lazimdi olaylarin.

Greyjoylar iyidi ya hastasıyız Euron

kılıçların fırtınası bide taht oyunları.

dördüncü kitap çok durağandı bence,bran yok,dany yok tyrion yok.ama martell’erle tanışmak ve cersei’in POV olması güzel gelişmelerdi yine de

Kılıçların Fırtınası diyorum. Tüm kitaplar harika ama Kılıçların Fırtınası’nı nedense daha çok benimsedim.

Tabi ki Taht Oyunları (A Game of Thrones).Eddard Reyiz var daha ne olsun